Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy lany (13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lany (13 eves nemsokara 14) es nagyon joban vagyunk megbizunk egymasban es nagyon jol erezzuk magunkat ha eggyutt vagyunk. De van egy kis baj. Mit tegyek? (Lent)

Figyelt kérdés
De meg szereti az ex fiujat aki helyesebb mint en, de belsore en vagyok jobb. Tegnap mondta a lany az egyik baratomnak, hogy jol erzi magat velem. Ra 10 percre meg azt irja a lany, hogy nem tudja elfelejteni az exet, mert nem talal olyat akivel jol erzi magat. Lehet hogy hazudott a baratomnak? Mostanaban megdicseri a hajamat, a stilusomat es nagyon jol elvagyunk. Lehet hogy tetszek neki csak nem mondta el a haveromnak? Remelem ertheto voltam

2015. jan. 13. 17:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es en 15 vagyok
2015. jan. 13. 17:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még az exét szereti, de ha te elfelejtettednéd vele akkor szerintem működhetni is a dolog.
2015. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pl keruljek kozelebb hozza testi kapcsolatban? Oleljem meg ha fazik meg ilyen kis aprosagok?
2015. jan. 13. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Akár. Meg hívd el sétálni, hívd át magadhoz filmet nézni, csak ne próbálkozz semmi szexuális dologgal,mert attól kínosan érezheti magát és az pedig nem cél :) Esetleg meglepheted egy kis csokival vagy ilyesmi, ha szokott bulizni akkor vidd el bulizni :) Vagy vidd el sütizni/ moziba.
2015. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szexualis dologrol szo sincs :) szoktunk talizni de csak hetvegente akkor is tarsasaggal. De neha kulon megyunk es beszelgetunk szoval szoktunk ketten lenni
2015. jan. 13. 18:38
 6/7 anonim válasza:

Hááát, van rá esély, hogy már a barát kategóriában vagy.

Nagyobb eséllyel fog megakadni a szeme egy új srácon. Bocsi.


Persze még bármi lehet. Ha elég sokáig van együtt két ember...

2015. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nem tudja eldonteni hogy kit valasszon ketto"tok kozul.Akar tetszik akar nem varnod kell.
2015. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!