Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (FONTOS)

Figyelt kérdés
Nagyon kéne a segítségetek!!! Tegnap megtudtam hogy egy fiunak csak szexre kellek és hát na..én nem olyan lány vagyok akit csak megdugnak és mennek tovább én csak komoly kapcsolatba vagyok benne...és ma meg megtudtam hogy mivel nem tudott megdönteni ezért megakarja mondani nekem hogy hagyjam békén őt..na hát mégse mondta el mert nem futottunk össze a suliba..és facen megmondtam neki hogy beszélni akarok vele holnap a suliba mert ez nem facebook téma..és mondta hogy ő is..és mondtam hogy tudom de azért szeretném élőbe hogy legyen pofája megmondani nekem hogy nem akar mégse engem...és én akarom kidobni őt hogy ne engem szekáljanak a suliba és ne tudjon megalázni...szerintetek mit kéne mondanom?? Köszönöm hogy segítettek!

2015. jan. 13. 18:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
ha nem tetszik valami lehet menni ;*
2015. jan. 13. 19:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!