Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (FONTOS)

Figyelt kérdés
Nagyon kéne a segítségetek!!! Tegnap megtudtam hogy egy fiunak csak szexre kellek és hát na..én nem olyan lány vagyok akit csak megdugnak és mennek tovább én csak komoly kapcsolatba vagyok benne...és ma meg megtudtam hogy mivel nem tudott megdönteni ezért megakarja mondani nekem hogy hagyjam békén őt..na hát mégse mondta el mert nem futottunk össze a suliba..és facen megmondtam neki hogy beszélni akarok vele holnap a suliba mert ez nem facebook téma..és mondta hogy ő is..és mondtam hogy tudom de azért szeretném élőbe hogy legyen pofája megmondani nekem hogy nem akar mégse engem...és én akarom kidobni őt hogy ne engem szekáljanak a suliba és ne tudjon megalázni...szerintetek mit kéne mondanom?? Köszönöm hogy segítettek!

2015. jan. 13. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán az igazat?
2015. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mondd meg amit gondolsz..

Neked o nem kell mert te csak komoly kapcsolatra vagy hajlando es kesz!

2015. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondj semmit! Sőt ne is írj semmit! Mindenki érdekében.
2015. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor az nem szemétség ha elküldöm a francba?
2015. jan. 13. 18:12
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem szemetseg..vegye eszre magat!

Te nem olyan vagy h belemegy az ilyenekbe ertse meg!

2015. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a tinik milyen buták hihetetlen:D

ki akart használni még neki áll feljebb és te azt kérded hogy nem szemétség e elküldeni a francba???


ezt most gondold végig és írd le mire jutottál:D

2015. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
értem:) köszönöm szépen:))
2015. jan. 13. 18:17
 8/11 anonim ***** válasza:

Én megvárnám mit mond,és hogyan..


Aztán elmondanám neki,hogy ezt tudtam,és erről akartam beszélni vele..S ott hagynám..


Nem értem miért Te írtál rá először,hogy akarsz vele beszélni..Simán meg lehetne szívatni ha már ilyen értelmes emberke..

2015. jan. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
na hát figyelj kedves kérdező...nem vagyok azért rossz mert nem akarom megbántani..csak az a baj hogy én beleszerettem...és attól hogy tudom hogy egy szemét velem mert azt hiszi hogy egy rongy vagyok mint az eddigi női attól még bennem van a remény hogy talán mégse igaz amint mondtak..mert egyszerűen nem szeretném elveszíteni őt..hiába tudom hogy miket mondanak róla mégis bennem van a talán hogy ők félre ismerték és én ismerem jól és nekem adja igazán önmagát...de mindegy...kedves másik válaszoló... köszönöm hogy segítettél..szerintem is végig fogom hallgatni és utána megmondani neki hogy ugyanerről akartam vele beszélni..köszönöm hogy segítettetek aranyosak vagytok!!
2015. jan. 13. 18:29
 10/11 lazz ***** válasza:

:"DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

hát ez valami eszméletlenül komolytalan :D

2015. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!