Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez meg belefer a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez meg belefer a baratsagba?

Figyelt kérdés

Tehat adott egy fiu meg egy lany, 18 es 17 evesek.

Es van egy szitu, hogy mittudomen, elmennek egyutt vasarolni, ruhaboltba, ahol jo tagasak a probafulkek, szoval a kerdesem arra vonatkozna, hogy szerintetek az belefer egy baratsagba hogy ilyenkor egy probalfulkeben oltozzenek, vetkozzenek,stb.?

Egy baratnom meselte, vagyishat csinalta egy baratjaval es elgondolkodtatott a dolog, hogy ilyenkor meg ez belefer-e vagy sem. .

Ti mit gondoltok?


2015. jan. 13. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
nem..
2015. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem
2015. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egy barátnőd, persze... fogadjunk hogy te voltál és sanszos hogy le is cummantottad a srácot a próbafülkében. nos, nem fér bele de ha jólesik csináljátok.
2015. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy megtiszteltel ezzel, de a tortenet ugy volt ahogy leirtam, ha nem hiszed el nagyon sajnallak :)
2015. jan. 13. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze. Hacsak nem kevernek bele szexualitást. Ott bssza el mindenki.
2015. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a barát homokos nem? szerintem nem fér bele, mert nem tudom mi értelme van ha szex nincs?
2015. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem homokos xd
2015. jan. 13. 19:20
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem simán belefér
2015. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!