Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nekem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nekem nem a helyes pasik jönnek be hanem inkább az a réteg akivel az emberek java nem annyira áll le?

Figyelt kérdés

Ezalatt olyanokat értek, hogy nem ez a tipikus helyes vagy általános kinézetű pasik jönnek be, hanem olyanok akiknek láthatóan van valami szellemi vagy fizikai sérülése.

Általában az ilyen emberek iránt érzek vonzalmat.

Ez mitől lehet?


2015. jan. 13. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talán felébresztik benned a védelmező/anyáskodó ösztönöket.
2015. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz a szellemi vagy fizikai sérülés alatt? Ez túl tág fogalom.
2015. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Kamu kérdés, ilyen nő nincs!
2015. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De van!

Amúgy nem tudom, volt olyan akinek csak megjelenése nem volt megnyerő. De volt akinek rosszak voltak a lábai vagy épp járókerettel járt (fiatalon).

De van az a tipikus, amire azt mondják nem 100-as, amikor a beszédén érződik, hogy valami nem működik rendesen nála agyilag.

Szóval azok az esett emberek akiket az emberek általában sajnálnak. Na én hozzájuk vonzódom valahogy. (Nem mindhez persze)

2015. jan. 13. 23:05
 5/12 anonim ***** válasza:
De miért? Megaláznád őket? Mert ez most nekem nem áll össze.
2015. jan. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem!!! Dehogy!!!


Abszolút nem! Én inkább arra gondoltam, hogy velük tudok azonosulni vagy ilyesmi.

Meg az van bennem, hogy Ő biztos nem kap szeretet stb. és, hogy mennyire szüksége lehet rá vagy csak jól esne neki.

Ebből pedig valahogy vonzalom lesz!

2015. jan. 13. 23:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Hm az emberi lélek rejtelmei. :)
2015. jan. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezek a genetika,párválasztás rejtelmei. Ha az egyik fél nagyon jó genetikai állománnyal rendelkezik (ez lehetsz Te),akkor még beteg párjának is kockázat nélkül tud egészséges utódokat létrehozni (akik egészségesek,de a betegség hordozói lesznek). Ezeknek az utódoknak is jó génállománnyal rendelkező partnert kell keresni,akkor már az utód lehet szintén kiváló génállományú,(és akkor megoldódott a probléma),vagy esetleg hordozó.

Csak az a baj,hogy a legtöbb tökéletes génállományal rendelkező egyén szintén ilyen tökéletes partnert keres,hogy csak jó gének öröklődjenek. Viszont ha két hordozó,vagy beteg csinál gyereket,annak nagy a kockázata. Mármint,hogy az utód beteg lesz.

Valószínűleg az átlagnál magasabb szociális érzékenységű is lehetsz a jó gének mellett. Szerencsés típus lehetsz.

2015. jan. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,és nem akartam mindenféle szakszavakat használni. Akit részletesen érdekelnek az öröklődés rejtelmei,íme: [link]
2015. jan. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom szerintem én sem vagyok mentálisan 100-as, de ebből olyan kisebbségi komplexus alakulna ki nálam... Nem tudnék így élni. Nem mintha most nem lenne, kevesebbnek érzem magam. :(
2015. jan. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!