Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csaj tarolni szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj tarolni szeretne a buliban, akkor miniruhat vagy rovidnacit vegyen fel?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

vagy pedig valami ruha [link]

[link]


2015. jan. 14. 12:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az utolsó kettő ruha, nagyon fain! :) én oda volnék érted az tuti ha olyanba jönnél :)) ^^
2015. jan. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Cicanadragban mennyjel tuti lesz nagy siker
2015. jan. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A taroláshoz azért ezek a ruhák még kevesek, fontos a küllem a megjelenés az ápoltság a test stb is!!
2015. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon csiricsárék, ízléstelen cuccok...
2015. jan. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tarolni a bowlingban szoktak :-)
2015. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem az elegancia jobban tetszik mint a "falatnaci". Egy esztétikus koktélruhában ugyan olyan kihívó egy nő, de sokkal stílusosabb. Az ilyen "falatnadrágos" lányokat valahogy nem tudom komolyan venni.

Persze hogy milyen közegbe veszed fel az is számít.

29F

2015. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Inkább a miniruha szerintem abban sokkal kapósabb lehetsz!
2015. jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem ezek a ruhák egyáltalán nem tetszenek. Egyébként a kisugárzás a legfontosabb. :)


Ezek nekem nagyon tetszenek például, de persze nagyon alkalomfüggő hogy mit lehet felvenni:


[link]


[link]


[link]

2015. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tudod 9es a tapados ruhakhoz alak is kell, nekem pl szeles a csipom es a tapados testet kimutato ruhak nem allnak jol, tehat azok felejtosek. Raadasul amiket belinkeltel eleg prolisak. A fekete hosszu ruha pedig nem valo buliba, az inkabb estelyi, plusz ha valakinek szepek a labai miert venne fel hosszu ruhat, amit ugyis osszetaposnak
2015. jan. 14. 13:12
 10/15 anonim ***** válasza:
9 - es vagyok. Magamból indultam ki, én tapadósakat is fel tudok húzni. Persze azt írtam is, hogy nagyon alkalomfüggő, melyik a jó. Mi pl. a férjem céges rendezvényeire járunk, oda az estélyisebb kell.
2015. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!