Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érhet hátrányos megkülönböztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érhet hátrányos megkülönböztetés amiatt akár párkapcsolati, akár más téren, ha nem vagyok fent a Facebookon? Lenézhetnek emiatt?

Figyelt kérdés

Iwiw-en fent voltam, sok ismerőst/barátot bejelöltem és fordítva, de miután megszűnt az Iwiw, FB-ra már nem regisztráltam, mert amíg ment az Iwiw, jelölgetésből állt az egész, nem írt rám senki, hogy vagy, mi van veled, vagy hogy tetszenék valakinek.

Csak nagyon kevés barátom van, ők tudják az elérhetőségeim.

Összességében nem tudom mire használni a FB-ot, de nem tudom, ez nem hátrány-e más szemében.



2015. jan. 14. 17:49
 1/8 Didiiayer ***** válasza:
73%
Én nem nézek le emiatt senkit, mindenkinek a saját dolga, hogy melyik közösségi oldalon van fent vagy éppen nincs. Szóval nem kéne, hogy hátrány legyen. Ha valaki ezért lenéz, az már csak az ő baja.
2015. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem hátrány,gyakorlatilag igen,mert sajnos ma már akinek nincs face az le van nézve valamilyen szinten,nehezebb úgy ismerkedni szerintem,bár ez csak az én véleményem.
2015. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gonoszkodás végett írom,de addig vagy boldog míg nem leszel fb. user.Nekem két kapcsolatom ment tönkre mert a fb. lebuktatta a pasikat.Tudod :),amit nem tudsz nem fáj.....sajnos én sokat megtudtam.
2015. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Én sem vagyok fent, és ezt mára már előnyömre fordítottam ;)
2015. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Akinél ez hátrányos megkülönböztetés, azt az embert szerintem jobb is hanyagolni és messziről elkerülni. Nem tudom te, hogy vagy ezzel, de a világért se foglalkoznék olyannal aki lenézne mert nincs facebookom. A legtöbb ember hülyeségek posztolgatására használja csak, meg ismerős gyűjtésre, beszélgetésre meg bármi mást is lehet használni, mert pl a facebook-nak nem a legjobb a chat felülete se, de a beszélgetős része sem (mikor nem chat ablakban nyitod meg).
2015. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány kérdező?

Egyébként ez engem is érdekelne mert én nem láttam értelmét a FB-nak így én sem regisztráltam.

2015. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 opened paradise ***** válasza:
76%
Én se vagyok fent és a "Mi ez a fura lény,hogy képes élni?!" nézés mellett igen,van akinél ez kizáró ok,de olyanokkal tényleg nem érdemes foglalkozni.
2015. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitok, számomra hasznosak voltak, mindenkinek ment a zöld kéz. Hát remélem, tényleg ez nem gond, hogy nem vagyok FB-os. Pont tegnap hallgattam az egyik rádiót, és arról beszélgettek, hogy ami rólunk a netre felkerül, az ott is marad, legalább is, ha más tesz rólunk fel valamit, azt már nehéz leszedetni.

Pont itt a fórumon írt egyszer egy srác, hogy nem mert kimenni jó ideig az emberek közé, a volt barátnője megszégyenítette őt mások előtt azzal, hogy olyan dolgokat rakott fel róla a FB-ra, ami másra nem tartozik.

2015. jan. 15. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!