Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajuk velem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a bajuk velem az osztálytársaimnak? Irigykedhetnek rám?

Figyelt kérdés
Azt mondják rám hogy stréber vagyok. Ha próbálok beszélni hozzájuk, nem igazán érdeklem őket. A fiúk sem mutatnak érdeklődést irántam, pedig azért szerintem egy átlagos szintet megütök. Nem megyek ki velük dohányozni. Bezzeg az ilyen buta,csúnyán beszélő lányokkal szívesen beszélgetnek, sőt nekik még szívességeket is megtesznek.
2015. jan. 14. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Minden suliba jársz?
2015. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
üdv az új generációban.
2015. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a te korosztályod még nem elég érett arra, hogy őszintén megbeszéljétek a problémákat. Szóval éld túl valahogy ezt a pár évet, és utána majd mindez nagyon nagy erény lesz :)
2015. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
#3-asnak igaza van, tényleg nagy erény ha nem halsz meg!
2015. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ilyenek a mai fiatalok. (tisztelet a kivételnek) Milyen tanuló vagy?
2015. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bizonyára középiskolás lehetsz.Együttérzek veled.Nem tehetsz róla,peched van hogy ilyen visszamaradottak.Ilyenkor az ember azt várja hogy mikor mehet el.Ők magasabb kaliberűeknek tartják magukat.Ahhoz hogy velük egy szinten legyél,fel lell keltened a figyelmüket valamivel.
2015. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 aladar12 ***** válasza:

én se dohányzok, de kimegyek velük, csak én közben tudod beszélek hozzájuk.

ja és ne legyél stréber, azokat senki nem szereti.

2015. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Unpredictable ***** válasza:

Nem irigység ez, inkább céltalanság a részükről és halmozzák az élvezeteket.


A tied majd később térül meg :)

2015. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jó tanulónak vagyok mondható. A tanárok is megjegyzik ezt. De ők egymást közt is csúnyán beszélnek pl. te g*****.
2015. jan. 14. 19:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Hagyd rájuk.

Akik engem régen csúfoltak, kinevettek, kinéztek ma már érdeklődnek felőlem, és sírnak miféle lelki problémájuk van.

A hármas, ahogy megfogalmazta úgyis van.

2015. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!