Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ne érezzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne érezzem, hogy kell pasi, minden áron?

Figyelt kérdés
ezzel elrontok mindent.. ha van egy jelölt,túlságosan elhiszem,hogy összejöhet,aztán kopp,és nincs senki más.nagyon rosszul érzem magam ilyenkor,mit tehetnék,hogy ne legyen szükségem pasira ahhoz,hogy boldog legyek?
2010. febr. 6. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
ha 14 éves vagy akkor ott egy jelentkező rád pár kérdéssel lejebb.
2010. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy?

legyél többet a barátaiddal, keress valami hobbit. egy nő nem csak akkor teljeslhet ki, ha van pasija (nem, nem vagyok emancipunci...) más örömök is vannak az életben...azt hiszem te egy kicsit túlságosan is naív vagy, ezen próbálj változtatni.

2010. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs, de ha rájössz gondolom forditott irányba is működik szal lécci szolj mer én pont ugyanigy vagyok, mindenkiben Őt keresem, és ezzel el is rontok mindent...

20/f

privátom publikus...

2010. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez az első pont; (amit én megtanultam) ha tudod, hogy tetszel egy fiúnak, akkor mutass érdeklődést de ugyanúgy hagyd is faképnél, hogy egy kicsit kihívás legyen neki megszerezni. Ne csak azt mutasd, hogy elolvadsz tőle, mert ez elveszi a kedvét, az a jó szerintem, ha azt érzi bejön neked, de még bármikor ejtheted. Egyébként ha jól érzed magad, úgy ahogy vagy, pikk pakk összeszedsz valakit. És nem valakitől függ, hogy jól érzed-e magad, mert ha egyedül nem érzed jól magad, mással sem fogod.
2010. febr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!