Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtetszett egy kalauz pasi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy kalauz pasi. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Már volt egy hasonló kérdés, csak akkor egy srácnak tetszett meg egy kalauznő.

Velem az a helyzet, hogy most vagyok 9.es, és vonattal utazom a suliba. Koleszos is voltam, de utáltam ezért bejárok. naponta 2 óra az út, így jobban meg tudok nézni egy-egy kalauzt. Az a helyzet, hogy amelyik tetszik, viszonylag ritkán van a vonaton, de amikor ott van, akkor mindig engem néz, és szemzünk is, úgy érzem én is tetszhetek neki.Egyik nap meg is szólított, amikor egyik ismerősömmel jöttem haza, és volt egy fura fogura a vonaton, ő meg kérdezte tőlem,hogy mit csinált, meg ilyenek, hülyéskedtünk egy kicsit, nagyon jól éreztem. Olyan 22-23 éves lehet..Így élsőre úgy tűnhet, hogy idős hozzám, de az első( és eddig egyetlen barátom is 24 éves volt, és nem a korkülönbség miatt lett vége) Szerintetek, mit lehet ilyenkor tenni? Esetleg várjak, hogy újra megszólít?Vagy honnan tudhatnám meg biztosan, hogy én is tetszem neki?

( Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikerült az írásom, és a válaszokat előre is köszönöm.)


2010. jan. 22. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Ne vegyél jegyet és ha kéri beszéld meg vele, hogy kivered ha nem szállít le.

Kezdetnek mindenképp jó lesz.

2010. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bérletem van.Kösz az "értelmes" választ.
2010. jan. 22. 20:46
 3/15 anonim válasza:
Ritkán vonatozok, de mivel ő dolgozik, én leszólítanám ha akarnék valami fejleményt
2010. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

20:46


Akkor hagyd otthon direkt a bérletedet, és máris megvan oldva.


Amúgy elég egyértelmű, hogy hozzá kell szólni, másképp nem fog menni.

2010. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

A bérletem nem merem otthon hagyni, mert ha nem Ő van a vonaton, akkor abból baj lehet :D

Esetleg "véletlenül" nem találom a bérletem a táskámban, akkor tudnánk beszélni pár szót. Aztán persze megtalálnám a bérletem, viszont addig is beszélnénk..:)

2010. jan. 22. 21:14
 6/15 anonim ***** válasza:

Azért óvatosabban...

Ha kellessz neki esetleg valamire, az nem más, mint a sex. Meghúz egy üres fülkébe, azt' jó utat... szerintem nem éri meg, de te tudod...

2010. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Uhh...erre még nem is gondoltam..lehet, hogy igazad van, óvatosabb leszek :S Nem biztos, hogy jó ötlet lenne kikezdeni vele.Majd meglátjuk, hogy mi lesz, ha csak "azt" akarná, természetesen nem mennék bele.
2010. jan. 22. 21:48
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a sztrájk puszta említésétől elcsábulnak :D
2010. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Áhh...XD Lehet nem is mondasz hülyeséget XD
2010. jan. 22. 21:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Húzd meg a vészféket!!
2010. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!