Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim smarolt az unokatesomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim smarolt az unokatesommal amikor meg nem jartunk, de mar szexeltunk es utana tagada. Multkor beszeltunk es mondtam neki hogy tudok rola, de mar nem tudok bizni benne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

tok rosszul esik h pont az unokatesommal amikor o a legjobb bnom is es attol h nem jartunk attol meg ha lefekszem egy sraccal nem esik jol ha massal smarolt. az pedig hogy utana kepes volt ezt el halgatni, sot tagadni az szamomra azt jelenti, hogy nem bizhatok benne. eddig is tudtam mi tortent de vartam h o mondja el... az jobban esett volna. most nem tudom valyon mi tortent meg amirol nem

tudok? nem bizom mar benne... szakitanom kene?



2015. jan. 15. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
már nem azért de hány éves is vagy/vagytok? amúgy ha nincs bizalom akkor annak a kapcsolatnak lőttek
2015. jan. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs, de még a régi idők szigorúbb erkölcsei szerint is ifjú hölgy több férfi udvarlóval is találkozgathatott párhuzamosan és persze fordítva is. Amíg nem deklarálták egymáshoz tartozásukat eljegyzéssel, addig a másik érzelmeikre nem formálhatott kizárólagos jogot, a testiség meg akkoriban ismerkedők közt jellemzően lényegesen visszafogottabb volt.


Mai viszonyok közt is, amíg férfi, nő csak randizgat egymással (még ha ebben szex is van), addig nem tartozik hűséggel a másiknak, amíg el nem döntötték, hogy járnak egymással. Kulturált férfi nem beszél olyan exeiről, akikkel nem volt nyíltan felvállalt kapcsolata, mert tudja, hogy az abban érintett nőnek társadalmi norma szerint joga van elvárni tőle diszkréciót.

2015. jan. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt csinálsz amit akarsz. Még nem jártatok szóval ő is azzal csinálta akivel akarta.

Te meg minek teszel fel olyan kérdést amire úgyis tudod a választ és azt is, hogy ő mit fog felelni rá, majd lepődsz meg azon, hogy minden úgy történt ahogy vártad?

2015. jan. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Miert kell ebbol wkkora ugyet csinalni.Vonjatok be o"t is:Harman parban szep az elet.
2015. jan. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. Igaza van. Csak te nagyon hülye kislány vagy még.
2015. jan. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!