Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek valaha is meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valaha is meg fogom törni a ellenállását?

Figyelt kérdés

Szeptember óta igyekszem közel kerülni egy sráchoz de a egész osztály és a tanárok is nagy ívben kerülik...

Fél év alatt egy szót sem szólt senkihez de nekem a utóbbi napokban sikerült beszédre kézetnem minden nap követtem hazafelé kicsit :/

A srácról annyit hogy szeptemberben iratkozott át hozzánk messziről és mit ne mondjak eléggé depis és elzárkozott volt, a első héten bele is kötötek és a másik srác kezét 2 mozdulatal eltörte, emiatt mindenki tartotta a távolságot..

Decemberben a lányok kezdték el piszkálni, hogy hogyan néz ki.. erre a nagyszájú lányt egy mozdulattal a földre vitte de megjegyzem (a osztály nagy menő pláza cicája volt az).

A utóbbi napokban ahogy mondtam sikerült szóra bírnom nagy nehezen és ahogy pár mondatot beszélt velem elmondta hogy másfél év kapcsolat után nagyot csalódott egy lányban akinek még a lelkét is neki adta a lány meg alig valamicskét... azóta minden lányt úgy kezelt és amikor valaki belekötött vagy lenézte már rögtön tett is róla hogy ne legyen még egy olyan alkalma..

Szerintem jó srác lenne ha nem csalódott volna a lányban ekkorát :/

Én reménykedem benne hogy közelebb tudok jutni hozzá mert ahogy mondta nekem a anyja 2 éven belül én vagyok a első akihez szólt pár szót mert amióta szakítottak egy szót nem szólt és szerintem ez valamennyire nekem jó jel szerintetek van rá valami esély hogy közel jutok hozzá?



2015. jan. 15. 16:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

"minden nap követtem hazafelé kicsit"

Te állat!

2015. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szeretném ha én kivétel lennék és megvátozna a döntése a lányokról.. :/
2015. jan. 15. 16:33
 3/16 anonim ***** válasza:
Az még lemaradt, hogy akit ennyire megvisel egy szakítás, az agyban nincs rendben. Komolyan mondom - lenézi a női nemet egy bige miatt? És Te Azt Hiszed, te különb vagy, te majd megváltod őt? Meg a nagy lószart. Ez nem egy film, nem egy love story.
2015. jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval, ez gáz. Meg biztos vagy benne, hogy a srác maga mint ember érdekel téged, vagy csak a szituáció, hogy közel kerülhess egy kiközösített emberhez?
2015. jan. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy sikered lesz nála. :) A jelek pozitívnak tűnnek. :)


Mindent bele Gasai Yuno! :)

2015. jan. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Jól tudom hogy kevés rá a eséy hogy köze tudok kerülni hozzá és érezen is valamit a ridegsége mellett...

De az hogy 2 év aatt hozám szót elsőnek.. :S

2015. jan. 15. 16:38
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja, azt lehagytam, legyél vele nagyon türelmes és megértő, adj neki sok szeretetet, akkor lehet összejön a dolog. :)
2015. jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Bocsi ha pár betű hiányzik nagyon régi a laptopom.... és akad mint a állat
2015. jan. 15. 16:39
 9/16 A kérdező kommentje:

Én elégé türelmes vagyok teljesen oda voltam most hogy hozzám szólt fél év várás után :3

Sokat tudnék még várni ha kell :/

2015. jan. 15. 16:40
 10/16 anonim ***** válasza:

Csak kíváncsiságból, mégis mi fogott meg benne? Elvileg akkor nem néz ki jól ( vagy a stílusa rossz ) ha már fikázták, erőszakos, nem beszél, ki van közösítve..

Nhéz megértenem mi tetszhetett meg benne.


Egyébként vannak akik az ilyen problémás esetekre buknak, de úgy megjegyzésképpen, ahogy előttem is írták:

- az élet nem film, ahol happy end van, aki most erőszakos az valszeg később is az lesz

- alapjáraton már most erőszakos a nőkkel ( akik csak beszólnak nekik, kérlek, semmi felpofozás meg ilyenek és neki esik egy nőnek, még akkor is ha az egy rossz k**rva, le kell szarni őket )

- szóval egy pszichológus nem ártana neki úgy elsőkörben

- valószínűleg nem te leszel az atyaúristen, akitől egy életre jó fiú lesz belőle

- Arra gondoltál mi lesz ha esetleg el akarnád hagyni? akkor is kibukik majd? esetleg megüt?

- az utolsó gondolat: azt is gondold végig, hogy nem-e csak a szituáció tetszik neked, az h "megsegítsd" mert akkor meg ha sikerül, akkor már nem fog kelleni neked, és akkor a gyakorlatban a srác csalódhat még egy nőben

( többek között ezért is érdekel, h mi tetszik neked benne )


Huh, ennyi, mindenesetre ettől még valóban sikerülhet és lehet ő a legjobb fej gyerek a világon :)) De mindig végig kell gondolni a dolgokat mielőtt belevágunk.

2015. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!