Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélnek egy nőt azért, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélnek egy nőt azért, ha az örökös párkeresési sikertelenség miatt lemond arról, hogy valaha is kapcsolata legyen?

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 12:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
En nem. Az ő élete.
2014. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Miért lenen elítélendő?Egy kapcsolathoz 2 ember kell.Ha az egyik nem akarja csak a másik akkor nem fog kialakulni amit mi kapcsolatnak hívunk.
2014. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, de csak pénzbírságra.
2014. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
nem is tudtam hogy van női luzzer
2014. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Van egy pasi haverom ő örökösen keresi kivel járhat, nem tudom őt megérteni miért fontos ennyire, hogy legyen mellettetek valaki? Miért nem vártok egy olyanra akit szeretni is fogtok? Akárkivel miért éritek be?
2014. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem érteném, de nem ítélném el. Miért is kellene?

A legjobb dolgok egyébként is akkor találnak rád, amikor nem keresed őket görcsösen.

2014. dec. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem,ez az ő élete,az ő döntése...Néha én is ennek a határán vagyok.Nagyon megválogatom,ki az,aki nekem kell.Azért még nem adtam fel teljesen.
2014. dec. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.Nekem se megy ez a dolog,és én is lemondtam már róla...

23/F

2014. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ti akik lemondtatok róla, miért?

Hisz ti is értékes emberek vagytok! Egyszerűen csak meg kell találni azt a személyt akinek fontosabbak azok az értékek amik megvannak bennetek mint a külsőtök. Ennyi az egész.

2014. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem ítélném el, az ő döntése. És ha később meggondolja magát, azért se tenném.
2014. dec. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!