Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány kezdeményez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány kezdeményez egy ismeretlen fiúnak miért néznek furcsán pedig nem is erőltetem a dolgokat?

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak a hülyék néznek furcsán, ma már természetes, hogy a női nagy egyenjogúságban ti nők lépjetek.

Régen persze ez nem volt divat, de hol van az már...

2015. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bárcsak értelmesen nézhetnék! :)
2015. jan. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bár kényelmes, ha a csaj kezdeményez, azért a tipikus az, hogy ezt nem a (szintünkhöz képest) jó csajok szokták tenni.


Pl. szórakozóhelyen röhejes látnom azt, hogy a csúnyább, testesebb csajok hogy nyomulnak tánctéren, vagy ha egy valahogy kinéző kissé ittas srácot látnak asztalnál, akkor rögtön lecsapnak rá. Jól kinéző csaj csak (éppen elég:) )mosolyokat osztogat, és elvárja, hogy mi vegyük a lapot, szólítsuk meg.

2015. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

volt hogy az egyik srácra rámosolyogtam viszonozta is de nem lépett aztán a haverjára és ő is elmosolyodott, csak csodálkoznak


átlagnak tartom magam, nem vagyok kövér sem szóval viszonozzák, de nem lépnek felém..tök cink többet nem is csinálok ilyet...

2015. jan. 16. 12:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, szerintem a szemezés mosolygás csak a szimpátia jele, nem kezdeményezés. Leszólítás már kezdeményezés.
2015. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mosolyt nyugodtan oszthatsz elsőként is annak, akit szimpatikusnak találsz.


Mosolyogni udvariasságból visszamosolygok kevésbé előnyös külsejű lányra is finoman, viszont lelkesen csinos lányra, akivel utána a szemkontaktust is keresem, bukóbbak szoktak még gúnyosan is mosolyogni, ha valakit magukhoz képest lényegesen szintjük alattinak éreznek.


Ha látom, hogy a lány felveszi velem a szemkontaktust, imponáló férfias vagy éppen vicces mozdulatokkal, komplex testbeszéddel próbálom felhívni magamra a figyelmet, ha értzem, hogy pozitív a visszajelzés, akkor odamegyek hozzá beszélgetni, ha tánctéren van akkor megtáncoltatni.


Sokszor elsőre csak annyi a visszajelzés, hogy érdekes vagy, de nem eléggé (sokszor persze az is hogy nem, de ezt kár is részletezni),ez esetben csaj még nem döntötte el, hogy érdekes vagyok-e neki, ilyenkor még kár oda menni,ez esetben más csajoknak is kezdek imponálni, akár taktikailag kissé jelentéktelenebbeknek is, akiket könnyen meg lehet táncoltatni, hogy a jobb csajok szemében tökösebbnek tűnjek.


#3

2015. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!