Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni hogy egy fiú meleg? (Többi lent lány vagyok)

Figyelt kérdés

Van egy fiú haverom. Tetszik nekem, de nem merem ezt tőle megkérdezni. Kicsit csajos mozdulatai vannak. Meg néha lányosan is viselkedik. Hogy derítsem ki hogy meleg e anélkül hogy feltünő legyen?



14/l



2015. jan. 16. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Pl. megméred a lázát!
2015. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%
oda mész körbe álljátok,ráhajolsz: bu*-zi vagy??!
2015. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Szídd a jelenlétében a melegeket.
2015. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:
Kérd meg egy barátnődet,hogy ejtsen le valamit előtte és vegye fel.
2015. jan. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimplán hívd el valahova és ha nem is azt hogy meleg-e, de azt kiderítheted bejössz-e neki, minek ezt túlbonyolítani.
2015. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
ebben a korban ez meg nem jelent semmit.A noknek vannak ferfias gesztusaik,es a ferfiaknak vannak no"ies gesztusaik.Nem kell megkerdezni,ha tetszik randizz vele,ha meg nem akkor hagyd,de kerdezd meg a szuleidet,ok tudjak,hogy meg tul fiatal vagy hogy barkirol is ilyet gondolj
2015. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Menyjetek el valahova randizni! Hidd el, ott majd kiderül!

14/f/m

2015. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

senki ne vegye sértésnek, de most ahogy olvastam elég rossz válaszok érkeztek/már persze aki tényleg próbált segíteni/

ezt csak úgy nem lehet kideríteni, mennyire vagytok jóban? ő mennyire bízik benned? ha bizalmi kapcsolatban vagytok akkor valamilyen formában hozd fel a meleg témát. aztán kitérhetsz ő rá is. az hogy csajosan viselkedik nem feltétlenül utal melegségre. nekem is van olyan osztálytársam aki néha kicsit melegesen viselkedik, de nem az. le kell ülnöd vele és megbeszélned a dolgokat.

15f/meleg

2015. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!