Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok túllépni rajta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni rajta, mert rendszeresen keres, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom de még mindig heti pár alkalommal rám ír. Így sosem fogok tudni túllépni rajta, de nem akar rosszban lenni velem. Én sosem keresem Őt, de bunkó sem akarok lenni, hogy nem válaszolok neki... Mit csináljak?
2015. jan. 16. 15:58
 1/6 veteran1978 ***** válasza:
Talán már megbánta a szakítást,és ismét téged akar.Ha nem szeretnél tőle semmit a továbbiakban ne válaszolj neki.
2015. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kérd meg,hogy ne keressen ennyit !:)
2015. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha békülni akarna, visszafogadnám... Az is lehet hogy tényleg csak jóba akar lenni. Nem tudom. Patthelyzet :(
2015. jan. 16. 16:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha meg visszafogadnád akkor meg ne rinyálj. Kérdezd meg tőle, hogy mit akar.
2015. jan. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rinyáltam volna? Kétlem :D Véleményt kérdeztem csak. :)
2015. jan. 16. 17:12
 6/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Vedd le az ismeroseid listajarol,es akkor nem tud radirni.
2015. jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!