Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem értik, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik, hogy a kedvükért nem fogok változni? 17L

Figyelt kérdés

Van egy bizonyos stílusom, ami nem feltétlenül olyan, mint sok lánynak, és az én sulimban (egy másik városban) ez teljesen elfogadott.


Nos, mivel viszont a baráti köröm itthon van, többnyire itt is járok el, bulizok, ilyesmik.


Többször is megjegyezték félig-meddig ismerősök vagy fiúk, hogy ha ezt és ezt megváltoztatnám magamon (megnöveszteném a hajam, máshogy sminkelnék, más ruhákat hordanék), mennyivel több esélyem lenne a fiúknál.


Én viszont így valahogy megütköztem, mert szeretem magam (szerintem ezt nagyon kevesen mondhatják el magukról, de tényleg, a hibáim ellenére is, komolyabb változásra nem vágyom, a természetes hajszínemet nem szeretem, hát befestettem egyel sötétebbre, szóval drasztikus beavatkozásra így sem volt szükségem.), de úgy érzem, hogy a "valódi énem" nem szerethető.


Persze, fiatal vagyok, van időm, csak mégis, véleményt szeretnék kérni.

Köszönöm!

17L



2015. jan. 16. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gond az. Legyél egyedi és magabiztos mert a mai világban csak így élhetsz meg a jég hátán. Majd jön a változás,amikor nőies akarsz lenni és akkor saját magadtól függ megváltozni nem külső benyomásra. Néha talán egy kicsit engedni kell a makacsságból,de ha valaki az elején megakar változtatni,akkor tovább kell állni mind a kettőtök érdekében mert a későbbiekben csak nagyobbak lesznek az elvárások. Sok sikert :)
2015. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj, ha egyedül is jól érzed magad. :D
2015. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem elég nőies vagyok, szeretek magasabb sarkú cuccokat hordani, sok szoknyát, tunikát, ékszereket.
2015. jan. 16. 17:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Amíg így jól érzed magad addig nincs baj. Nyilván ők se akarnak neked rosszat a tanácsokkal, de ez olyan, hogy elfogadod vagy nem, vagy változtatsz vagy nem. Mivel még fiatal vagy ez úgy is fog változni, ritka amikor egy személy már 17 évesen megtalálja a stílusát egy életre, de mint mondtam, amíg jól érzed magad addig nem kell semmit se erőltetni. Amúgy kíváncsiságból, milyen stílust képviselsz, mit képzeljünk el?
2015. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem öltözöm túl nőiesen. Van magassarkúm de szinte sosem hordom. Ellenben van egy agyonhordott sportcipőm, az a kedvencem. Volt olyan pasi aki azt mondta,hogy neki a nőiesebb csajok jönnek be. Hát akkor így járt, nem öltöznék másként,mert nekem ez így megfelel.


Egyébként szerintem normális ruhákat hordok. Nem veszek fel kétszer nagyobb férfi pólókat vagy ilyesmi, de nem is olyan kis cukin aki után megfordulnának a pasik.


25N

2015. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem képviselek konkrétan egy stílust.

Gombafrizurám van (vagy olyasmi), szeretek sminkelni, bár nem szoktam sokat, de a bordó, piros, vörösbor színű rúzsokat imádom.

Többnyire ruhákat hordok, nyáron egyszerű t-shirt ruhákat, télen vastagabb kosztümszoknyákat, kötött pulcsit. De van kötöttpulcsi-ruhám is! :D Szeretem a Martens bakancsokat, de a szép bokacsizmákat is, a szép gyűrűket, nyakláncokat.

Nem tudom, milyen stílus ez.

2015. jan. 17. 13:22
 7/8 PearlDiver ***** válasza:
Azért nem értik, mert sok ember nem lát tovább a saját korlátainál, az általa megismert konvencióknál. Ezekkel az emberekkel érdemes türelmesen és elnézően bánni, szegényeknek nagyon nehezükre esik a nyitottság és a világ előítéletek nélküli megismerése.
2015. jan. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad, szerintem jó stílusod lehet. :D Ne változz meg amúgy, ha így jól érzed magad.
2015. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!