Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak többet, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak többet, mint barátság?

Figyelt kérdés
Sok fiú haverom van,barát már kevesebb,de akad.Tök jól elvagyok velük,még azokkal is,akiket nem olyan régóta ismerek.Együtt,röhögünk,hülyéskedünk,de később vagy kiderül,hogy szexre kellenék,vagy kapcsolatra.Pedig nem vagyok egyáltalán nyomulós,inkább nyitott és érdeklődő.Nem tudom mit csinálok rosszul,mert én tényleg csak baráti kapcsolatokat szeretnék kialakítani!

2015. jan. 16. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz rola biztos szep vagy es vomzod a fiukat :)
2015. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 veteran1978 ***** válasza:
Férfi és nő között nem létezik barátság!Előbb-utóbb valamelyik félnek megfordul a fejében a " mi lenne ha...." gondolat.Onnantól kezdve ez nem barátság!Semmit nem csinálsz rosszul csak ez nem létezik!
2015. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a külsőmmel,nem vagyok szép!De nem is akarok az lenni,én elfogadtam magam olyannak,amilyen vagyok.
2015. jan. 16. 17:55
 4/8 anonim ***** válasza:

#2 > Ez.

Ha mindenképpen fiú barátokat akarsz, akkor a melegek körében javallott keresgélned.

2015. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De létezik!Van férfi barátom igaz neki van barátnője.De akkor is jó barátok vagyunk.Viszont a többieknél ez nem működik.
2015. jan. 16. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat vagy te gondolod rosszul es szep vagy vagy esetleg szerencses vagy h kevesbe szep lanykent is akarnak teged a fiuk :)
2015. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

akkor gondolkodjunk értelmesen... Miért szólna hozzád egy pasi ha nem akar semmit? minden pasinak megvannak a barátai, nem barátkozásból szól hozzá egy nőhöz, fogadd el ez így van. És ha szexelsz egy barátoddal? neked is jó, neki is, vagyis mindenki nyer


meg ha barátokat akarsz csak mond meg nemsokkal bemutatkozás után, mivel ha csak barátkozni akarsz a fiú meg mást akkor az a fiú csak időt pazarol, és SENKINEK nincs joga szórakozni más idejével, mert az a legdrágább dolog ami létezik...

2015. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor mondom meg,mikor már érzem,hogy többet szeretne.Ha nem fogadja el,hogy én max barátságot akarok tőle,akkor megszakítom vele a kapcsolatot.Ez az egész baráti körben történik,hogy a barátaim haverjaival próbálok barátkozni.Azokkal nincs is gond,akiknek van barátnőjük,bár ők ugye annyira nem nyíltak,de jól ellehet beszélgetni velük is.Meg tiszteletben tartom,h kapcsolatban vannak.Azt hiszik,ha kedves vagyok,meg érdeklődő feléjük,akkor már többet akarok tőlük,pedig ez nem igaz.Összesen,5,6 barátom van,akik tényleg barátok.Szexelni nem fogok,barátság szent,ebbe nem fér bele a szex!Hiába divat is ez most!
2015. jan. 16. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!