Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelnetek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnetek ezt a szituaciot? 22L

Figyelt kérdés

Az evfolyamtarsaim kozul van nehany baratnom, akikkel ugy ereztem jol kijovok, de kiderult hogy a hatam mogott mindenfele elitelendo jelzovel itelnek, ami hazugsag. Miert csinaljak ezt, hogy valotlansagokat terjesztenek rolam.

Miota meg tudtam azota megszuntettem veluk a baratsagot.



2015. jan. 15. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vannak ilyen típusú emberek, nem kell velük foglalkozni.
2015. jan. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
biztos irigykednek :)
2015. jan. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni velük.
2015. jan. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 RRR ***** válasza:

mert mégse voltak a barátaid és szeretik keverni a sz---rt

átnéznék ezentúl rajtuk,akármi is legen később

2015. jan. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megfogadtam nem foglalkozom veluk, de nagy csalodas volt szamomra, mert egyutt kis tarsasaggal jartam el veluk szorakozni is.. igy most vegulis nem is tudok semerre elmenni. De miært hiszik el masok, ha valakirol allianak valamit, mert most mindenki elfordult tolem.
2015. jan. 15. 23:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent pontosan, hogy terjesztik? Ez bűncselekmény is lehet.
2015. jan. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ugy ereztem vannak baratnoim, ok lanyok, idaig ´2 fiuval jartam, volt egy hosszabb kapcsolatom most egy rovidebb. Most akivel jartam szakitottam es a lanyoknak elmondtam hogy vege, ok meg a fiunak megirtak hogy en mekkora k.. vagyok stb..a volt baratom kuldte at, hogy ilyenek a baratnoim. Most hetvegen is veluk mentem volna buliba..nagyot csalodtam mert a szememben viszont kedvesek voltak velem, ugy ereztem szamithatok rajuk.
2015. jan. 16. 00:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez nálunk középsuliban is így megy. De nyílt titok, és már szemből is oltogatjuk egymást. Ettől függetlenül "barátok" vagyunk. Nekem nem a legszimpatikusabb dolog, de ha mindenki ilyen azért még nem akarom izolálódva kikínlódni a sulit.
2015. jan. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szergej55 ***** válasza:
Sajnos nem tudom azt mondani neked, hogy többé nem fogsz emberekben csalódni. Erre fel kell készülni, én is igyekszem készen állni, ha ehhez hasonló történne velem, de szerencsére ilyenre nem került sor az elmúlt években, azelőtt meg már nem tudom.
2015. jan. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudom genyóság, azon felül talán bűncselekmény is, de én tuti belecsempésznék valamit az italukba, utána meg közkincsre adnám őket! :D


Komolyra fordítva:

Ne foglalkozz velük, de úgy, hogy közben tartsd észben a jó öreg bölcsességet: "Tartsd magadhoz közel a barátaidat, de még közelebb az ellenségeidet" ;)


26/F

2015. jan. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!