Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarok egy csajt 12 vok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarok egy csajt 12 vok hogy csináljam?

Figyelt kérdés

2015. jan. 16. 17:54
1 2
 11/12 anonim válasza:
Te jó ég!!! Normális vagy te? Észnél vagy? ,,Akarok szerezni egy csajt", ezt mégis hogy képzeled! Hogy beszélhetsz így egy lányról?? MI BAJOD VAN? NINCS AGYAD?? Érteeem, szóval az van, hogy te menőzni akarsz egy lánnyal, aztán meg fognád magad és eltörnéd a szívét!!!! Te hülye!! ÁLlj le és hagyd abba! A vok, és a vagyok között agy van. Óóó, jaj, úgy tűnik neked nincs olyan! :( Fejezd be, és ne írj ilyeneket!! MIntha egy lány egy gombolyag lenne, te pedig lennél a macska. A lány lenne a gombolyag. A macska meg csak játszadozna a gombolyaggal. Lehet hogy nem vagyok annyira idős az ilyen témákhoz (12L), de attól még tudom hogy mi a jó és mi a rossz. SZÓVAL LE LEHET ÁLLNI!!!
2015. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ha már kiszemeltél valakit akkor beszélges vele. És ha nem vagy egy betojo nyúl akkor hívd el sétálni.
2015. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!