Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holnap akarok lépni. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap akarok lépni. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Féléve nagyon jóban lettem osztálytársammal. 16 éves vagyok 2m magas fiu. A legtöbb lány helyesnek tart.

Egész nap beszélgetek vele fb-n és suliban is egyfolytában megröhögtetem. Holnap kiszeretném hívni magamhoz amíg várok a buszra ez jó ötlet? Sétálgatnánk kicsit. Most segítettem neki kijönni egy szerelmi bánatból.

Most érdeklődtek neki ask-fm en hogy milyen kapcsolat van köztünk. Nem tudjuk ki kérdezte de feltették a kérdést és megkérdezte tőlem h mit irjon :D én viccből aztmondtam hogy írd hogy házasok vagyunk. Ki is írta :D

Nem tudom hogyan lépjek de szeretnék. Minden titkát elmondja.



#saca
2014. nov. 29. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A buszmegállóban most nem jó dugni a helyedben magadhoz hívnám.
2014. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Figyi nincs kedvem ilyenekhez...
2014. nov. 29. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Segítettél kijönni 1 szerelmi bánatból..

Vaaaagyiis te csaaak a lelki támasza vagy, azaz 1 jó barát és nem A barát..

De sok sikert!

2014. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, hívd ki, sétálgassatok, beszélgess vele és ami legfontosabb nézz a szemébe. Sok mindent meg lehet benne látni.Fogd meg a kezét séta közben. Ha nem húzza el, már nyert ügyed van. Aztán egy puszi. Aztán lehet folytatni...
2014. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hívd el minél több közös programra, ami nem virtuális. Ott már egy idő után lehet kezdeményezni finoman (pl megfogod a kezét) - szerintem ez sokkal jobb, mint ráborítani egy szerelmi vallomást, amitől mindketten zavarban lennétek.
2014. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
még nemegészen felejtette el az előző csávót de mikor rossz kedve van mindig felvidítom
2014. nov. 29. 21:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Készülj fel arra mit fogsz reagálni amikor azt mondja:Nem akarom tönkretenni a barátságunkat
2014. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még ne mond el neki, inkább minél több időt töltsetek együtt. Majd akkor tedd meg a szerelmi vallomást, amikor már kiheverte az előző csávót.
2014. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!