Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Leszbikus lány vagyok és 3 éve beleszerettem egy lányba, Sajnos egyirányú volt, de durván 2 éve kiköltözött a családjával Angliába. Azóta nem múlnak el iránta az érzéseim, igaz, hogy halványul, de még mindig sírok :( és egyre nehezebben tudok más emberekkel beszélni és nincsenek igaz barátaim, pedig azelőtt voltak. Folyamatosan egyedül vagyok. Szerintetek mit tegyek? Mit gondoltok erről?

2015. jan. 16. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz.
2015. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CptTomato ***** válasza:
100%

Először is ne legyél egyedül, barátok, család, ismerősök amennyit lehet tölts társaságban. Ha van valami ami rá emlékeztet dobd ki.

Ezentúl próbálj képzet társítani,ha eszedbe jut kezdj el valami olyasmit csinálni amit nem szeretsz, vagy hasznos(edzés, takarítás...stb) .

Ezentúl találj valami hobbit ami leköti az agyad.

2015. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2015. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot :) a társaságba mostmár szoktam járni néha, de amint odaérek elfogy a bátorságom és nem merek beszélni senkivel, és depressziós Gondolatok öntik el az agyam. Nem tudom, hogy kerüljem el, de próbálom megszokni :)
2015. jan. 16. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!