Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről elitélendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről elitélendő?

Figyelt kérdés

23 éves pasi vagyok régebben cigiztem ,ittam , kipróbáltam a fűvet és a speedet , gyogyszereket ,barátnőm nem volt

prostizni járok néha viagrával vagy anélkül


régebben boxoltam,úsztam,bicigliztem,kondiztam ,


jelenleg dolgozok



2014. dec. 24. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
XDDDDDDD a prostizást hagyd ki inkább a mesélésből majd a leendő barátnődnek. Drogozni én is drogoztam, ittam is stb. nincs benne semmi elitélendő. Valahogy el kellett viselni az életet.
2014. dec. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a need for speedet?
2014. dec. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vállald fel magad, és akinek nem tetszik ,az leszoph@t.
2014. dec. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én 22 vagyok, a biciklizésen és kondizáson kívül semmi mást nem csináltam, amit te, és nem volt még barátnőm...mi a kérdés? :D
2014. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ameddig a viagráig nem jutottam az olvasással addig azt gondoltam normális vagy.
2014. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
BiciKli. Amúgy antiszoc vagy, menj társaságba.
2014. dec. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Magánügy b..dmeg!
2014. dec. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kiprobálni valamit nem megvetendő.

Prostituálthoiz rendszeresen járni érdekes dolog de ha téged nem zavar hisz úgy sincs barátnőd.

Cigi sokkal mérgezőbb mint sokan hiszik, rendszeres piálás sem a legegészségesebb. Max kis bor, pálinka, pár deci sőr vitaminok miatt és kész.

A füvet abbahagyni elég hiba és egészségtelen lépés, de ha nem érezted magadénak hát te tudod.

Kezdj el ujra sporotlni valamit.

2014. dec. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!