Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk!? A ti véleményetek érdekel!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk!? A ti véleményetek érdekel!

Figyelt kérdés
Mit szólnátok/hogyan reagálnátok, ha egy lány, akit régebb óta ismertek, de csak mostanában beszélgettetek vele sokat, és azt mondaná egy káros addikciódra, hogy fejezd be, mert neki fontos vagy és fél, hogy nagyobb bajod lesz.

2015. jan. 16. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jól esne, ennyi.
2015. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Vagy aranyosnak találom vagy azt mondanám/gondolnám h ne dumáljon bele.. helyzetfüggő.

Nem fog leszokni érted a cigiről.. az sokkal erősebb függőséget okoz annál. :)

2015. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jól esne, bár csak szerencsejáték függőségem van.
2015. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
megfogadnám a tanácsát
2015. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Először elgondolkodtatna. De mivel már ismertem olyan lányt, aki ugyanezt állította, és miatta még le is szoktam a cigiről, majd utána egy-két hónapra rá le is szart - igen szép nagy ívben, és még a barátságunknak is véget vetett -, így igazából megfontolnám azt, hogy tényleg fontos vagyok-e naki.
2015. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha tetszene és van köztünk vonzalom akkor miért ne tenném meg érte ?
2015. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Gyk függőség..:S valaki leszoktathana róla...nagyon káros :D a hasnak mert mindig fáj tőle xD
2015. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És akkor is így reagálnátok, ha a lány 15, te pedig 18 éves vagy? És tegyük fel, hogy a lány intelligens, a fiú pedig egy empatikus, kedves személyiség.
2015. jan. 16. 22:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyrészt örülnék neki, másrészt kíváncsi lennék, mi az a káros addikcióm. :D
2015. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, és igen, akkor is.
2015. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!