Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lányra 4-szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lányra 4-szer 5-ször ráírtok, akkor érdekel titeket?

Figyelt kérdés
Vagy van úgy, hogy nem is akartok semmit, csak úgy ráírtok mert unatkoztok? Vagy általában arra írtok rá, aki tetszik is nektek?
2014. dec. 24. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
En szemely szerint akkor ha unatkozok :D de ez egyenfuggo szerintem.
2014. dec. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lucia99 ***** válasza:
Én minden lányra ráírtam aki jól nézett ki az osztàlyban aki meg nem arra meg unatkozásból írtam
2014. dec. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az attol függ hány éves vagy mióta ismered. Ha új ismerős én 3 x ráírok ha nem jön el vagy nem ír vissza többet nem írok rá. 25
2014. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én napi 36-szor írtam egy lánynak. - Szegényke...
2014. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!