Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvő előtt fél évvel még...

Esküvő előtt fél évvel még belefér egy kaland?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hűséges férj leszek, de még van egy függőben lévő kapcsolat.
2009. máj. 16. 22:05
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
94%

Ha még van függőben egy kapcsolat, akkor nem leszel hűséges férj, mint ahogy most sem vagy hűséges barát és nem vagy hűséges vőlegény.


Legalább magadat ne akard becspni.

2009. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod,de lelkiismereteddel el tudnál számolni?

Amúgy szerintem nem,de ez nem az esküvőtöl függ.Mi 4 éve vagyunk együtt,még nem házasodtunk össze,de ha megtudnám vszínű,letekerném neki a ...

2009. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

Még egy függőben lévő kapcsolat? bxki... Azért überdurva, hogy ezt nem tudod kilogikázni. Már most megcsalod vagy mi? hát ez kb beteg, nem kicsit.


Ha ezt az elcseszett életet éled jó régóta akkor menni fog, belefér persze, csakhát egy tartós kapcsolat alapja az öregek szerint az, hogy nem vagy képes másra gondolni sem.

Ezt azért tudom, nehéz férfiként -már természetünkből adódóan is- betartani, de mivel ezt kérdezted, a válasz az, hogy inkább még meg se házasodj, ne haragudj, de mindkettőtök -Istenőrizz, hogy gyerekeitek- jövőjét, mindenkori boldog pillanataitokat vágnátok haza a friggyel. (hátha később mégis észre kapsz és nem folytatod azt ,amit most művelsz azzal a szegény lánnyal)


Zárás: remélem félreértetted a kérdésed és a hangnem azért volt mert az életed azért sztem komoly téma és nem hinném hogy a hátralévő életed el kívánnád rontani

2009. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Egy kaland semikor sem fér bele egy jól működő kapcsolatba!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Hát most aztán kaptam hideget-meleget, de úgy tudom az esküvőn mondják el a hűség esküt, nem fél évvel előtte. Ne mondjátok már, hogy itt mindenki szűzen házasodott?
2009. máj. 16. 22:36
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó hogy szüzen kell házasodni de nem mással kell sexelni hanem a menyasszonnyal!!!!!!!!!!!!
2009. máj. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim válasza:
100%

ne házasodj meg! minek, a válás is költség lesz

bocsika!

2009. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

én első


Ha te azért lennél hűséges, mert az esküvőn azt fogadod, akkor az nem fog menni.


Azért szoktak a férfiak hűségesek lenni, mert szeretik a barátnőjüket, mert nem akarnak más nőt.

Ha ez most nincs meg, ha nem szereted igazán, ha tartasz mellette egy "függőben lévő kapcsolatot", akkor attól, hogy azt mondod " Igen" nem fogod jobban szeretni.

2009. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mióta függ nálad ez a kapcsolat?

Gondolom nem 1 hete ismered a menyasszonyodat.Ha pedig egy tartós kapcsolat mellett van mégegy,akkor nem vagy hűsége ez egyértelmű nem?Ha már most hülyének nézed mi lesz évek múlva.Sajnálom szegény menyasszonyodat ha hozzád megy.Tönkreteszi az életét egy ilyen ember mellett akinek milyen erkölcsi normái vannak,hogy egy kaland belefér neki a kapcsolatába.Nem a papír fog belőled hűséges megbízható társat csinálni.Te alapban nem vagy az,és ezen nem fog változtatni sajnos a kimondott igen sem.Egyszerűen gerinctelen vagy.Maradj egyedül,hagyd meg a boldogság lehetőségét a menyasszonyodnak mással,még találhat olyan társat aki méltó hozzá megérdemli Őt.

2009. máj. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
68%
Hűséges férj sosem leszel, mert kutyából nem lesz szalonna, de legalább diszkréten kalandozgass.
2009. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!