Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Miért nem engeditek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Miért nem engeditek a lányotoknak, hogy egy fiúval találkozzon?

Figyelt kérdés
Akit interneten ismert meg, és nem is sokkal idősebb. Az jobb lenne, ha majd titokban elszökne, hogy vele találkozzon, nektek meg hazugságokat mond, hogy hova megy? Egyébként már találkozott vele élőben, csak ti mást hittetek, hogy máshova megy.
2015. jan. 17. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Még nem vagyok anyuka, de nyilván nem engedném el... maximum úgy, hogy nem megy egyedül.

Az pedig nem volt szép tőled, hogy hazudtál a szüleidnek, hogy találkozhass vele.

Nyilván még nagyon fiatal vagy, és fogalmad sincs az internet veszélyeiről. Anyukád joggal félt. Persze vannak normális fiúk is, de rengeteg lányt csábítanak így el és erőszakolnak meg. Az internetes ismerkedéssel csak óvatosan. Akármilyen "cukimukinak" tűnik a fiú, ne felejtsd el, hogy te nem ismered őt. Csak azt tudod, kinek adja ki magát...

20/L

2015. jan. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Te vagy az? Már hazudtál a szüleidnek ez nem elég? Miért akarsz 17 évesen neten ismerkedni? A valóságban nem megy? Szerintem a szüleidet az keseríti el hogy mekkora kocka vagy akinek nincs rendes élete.
2015. jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne lányom én fiú létemre nem engedném hogy internetes csókával találkozzon.

Mivel nem mindenki normális aki az interneten van jobb megelőzni a bajt. Bármi történhetne a lánnyal és ezt nem részletezném.

2015. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
te ne picsogj! már eltanultad anyádtól ezt a viselkedésmintát (még nem tudsz róla), és nagy eséllyel ugyan így fogsz cselekedni a kölköddel szemben. és mivel te is átb.sztad a szüleidet, ezért nem lesz erkölcsi jogod ítélkezni, mégis fogsz.
2015. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

2-es,

Annyit kérdeznék hogy neked mi közöd van ahhoz hogy ki mekkora kocka és hogy tud-e a valóságban ismerkedni?

A kérdés nem ez volt. Elég provokatív választ írtál ami még csak nem is a témához kapcsolódik.

Nőj fel és értelmes válaszokat/tanácsokat adj. Ez az oldal nem a szemétkedésről szól.

2015. jan. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

5. "Ez az oldal nem a szemétkedésről szól."


>de

2015. jan. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5ös. Szerinted normális ha egy 17 éves a neten ismerkedik és nem suliban meg szórakozóhelyen? Mert szerintem nagyon nem. Ez már igenis kockaság. Nekem ebben a korban eszembe se jutott ez az ismerkedési forma, pedig nem rég volt. Valószínűleg te is ilyen vagy, akinek nincs saját élete, mert a valóságban képtelen vagy ismerkedni, ezért fáj ez neked ennyire.
2015. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár elég messze vagyok attól, hogy 17 éves lányom legyen, de szerintem elengedném. Egyrészt feltételezem, hogy jó nevelést kapott tőlünk, és így elég körültekintő, pl. a mi lakhelyünkön találkozik vele nappal, egy nyilvános helyen, de én is szeretném látni azt a srácot előtte, hogy mit lehet róla tudni. Rákeresnék Facebookon, meg megkérdezném a lányomtól, hogy mikről beszélgettek eddig.
2015. jan. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Tudod te mennyi elmebeteg ember van?

Rengeteg és netes ismerkedéssel jol ki tudnak játszani.


Most nemrég történ,hogy egy elmebeteg csávo lányokra írt rá facén,hogy ő modellkedni viszi őket...

A csajok hittek is neki és meg is járták szegények:/

2015. jan. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor ha internetről ismeri és még a lány nem nagykorú (vagy majdnem, mondjuk 17), akkor először hívja el hozzábk, hogy lássam kiről van szó.
2015. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!