Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák! Mennyi idő után engednétek meg a lányotoknak, hogy ott aludjon a barátjánál?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 hete vagyunk még csak együtt. Én 16 éves múltam, ő pedig 20. Anyukám szerint megbízható, és érett vagyok. Szerintetek mennyi idő után fogja megengedni az ottalvást?

2014. júl. 24. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nincs a barátodnak saját ágya amiben aludjon?


mert ha az ott dugást kérdezed akkor szerintem az hónapokban mérhető, márha rendes az anyukád, mert 1 hét után lehettek ti bármilyen érettek de az nem komoly kapcsolat.

2014. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért ismerd meg még egy kicsit jobban.Nem mondom,hogy nem lehet megismerni valakit ennyi idő alatt,de a biztonság kedveért.Egy hónap után már szerintem lehetséges.
2014. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi pontosan így voltunk korban! Én 20 voltam, barátnőm 16. Normális, nem balhés, felelősségteljes voltam akkor is.

2 év után engedték de akkor sem volt könnyű menet.

2014. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már aludtam nála többször is, mert régóta ismerem, de akkor még csak barátok voltunk. Akkor még nem zavarta anyukámat.
2014. júl. 24. 15:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor engedném meg, amikor már kellőképpen megbizonyosodtam benne, hogy vigyáz a lányomra, jó párja, törődik vele és látom, hogy boldogok együtt. Ez nem idő kérdése, nyilván akkor vagyok boldog ha a gyermekem is az, de biztosan nem hagynám hogy a vesztébe rohanjon.

Szeretném előtte megismerni a fiút, gyakrabban látni a házunkban, esetleg közös programok és ha minden oké akkor nem lenne akadálya, de ugye mindezek feltétele egy nagyon jó kapcsolat a lányommal.

2014. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár apuka vagyok, de ha 16 vagy, akkor min. 2 év múlva.
2014. júl. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az 5-ös válaszolóhoz.
2014. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!