Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan valódi történet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan valódi történeteket, ahol az egyik fél annyira szerette a másikat, hogy nem bírta már az egészsége ezt és emiatt meghalt? (Nem öngyilkosokra gondolok. )

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 10:57
 1/6 anonim válasza:
100%
Meghasadt érte a szíve. Szó szerint. :D
2015. jan. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez jó :D De kb. ilyenekre gondolok. A szíve nem bírta, emiatt pedig leállt a működése.
2015. jan. 17. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván létezik ilyen, ezt hívják teljes összeomlásnak, amikor valaki teljesen összeroppan lelkileg. Szerintem ez inkább az idősebbekre jellemző, egyébként is gyengébb is szívük, és mondjuk 40 évi házasság és egy közösen leélt élet után meg is viselheti az embert, más mint egy 2 éves kapcsolat ami véget ér
2015. jan. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ilyen nem létezik. Viszont olyan nénit ismertem aki beleőrült a "szerelembe"

Már benne volt a korban amikor megismertem (szomszédok voltunk, az idősebb anyukájával élt) A néni inkább olyan kis gyereknek tűnt, akinek muszáj volt, hogy valaki figyelje a nap 24 órájában. Néha úgy is viselkedett mint egy 5 éves. De minden évben volt 1 nap amikor egy régi, szinte megsárgult menyasszonyi ruhában volt egész nap. Ilyenkor ha találkoztunk, mindig mosolygott, és mondta, hogy ma nagy napja lesz, menjünk el mi is nézzük meg a vőlegényét, mert ő bizony ma férjhez megy. Utána hónapokig nem láttuk, majd újra otthon az anyukájával. Egyszer hallottam amikor a néni anyukája mesélte anyámnak, hogy a lányával mi történt. A lánya fiatal volt, egészséges, és nagyon szerelmes. A vőlegénye katona volt. Ki volt tűzve az esküvő napja, és a vőlegényt várták aki engedélyt kapott, hogy eltávozzon, és nősüljön. De a vőlegény helyett a parancsnok és pár katona jött, közölték, hogy a vőlegény meghalt. (baleset) A lány meg ott állt hófehér menyasszonyi ruhában az oltár előtt. Mesélte, az anyukája, hogy fokozatosan kattant be a lánya.

Emlékszem tinédzser lányként sajnáltam, mert mindig arra gondoltam, hogy ha az anyukája is meghal, akkor még jobban összeroppan, és akkor nem lesznek viszonylag normálisa napjai.

2015. jan. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a jellemző, amikor több évtizeten keresztül boldogságban együtt él egy házaspár, öregkorukban pedig meghal az egyikük, és néhány napra rá meghal a másik is, minden előzmény nélkül. Ez számomra elég sokat elárul az ő szerelmükről :)
2015. jan. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. jan. 17. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!