Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác elhív moziba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác elhív moziba, akkor azt randinak gondolja, vagy csak elhívott, mert jó barátok vagyunk? L/17

Figyelt kérdés
Egy fiú ismerősömről van szó, akivel sokat írunk egymásnak (általában ő keres), de csak semleges dolgokról beszélünk: mit csináltunk, milyen napod volt stb. Csak azért kérdezem, mert nem nagyon tudok rajta kiigazodni, meg eddig csak úgy mentem pasival moziba, hogy jártunk, vagy többen mentünk. Megkérdezni nem merem, mert biztos nyomulásnak venné, vagy én értettem félre.
2015. jan. 17. 13:00
 1/9 anonim válasza:
Randi
2015. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha csak ti ketten mentek tuti h randi
2015. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán kérdezz rá, hogy milyen szándékkal hív el. Később lehet ebből zavarodás :D
2015. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kerdezz ra, az a biztos!
2015. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha csak ismerős, és nem barát, akkor annak a valószínűsége nagyobb, hogy randi és nem egy baráti találkozó. De ha elmész vele, úgyis kiderül!:)
2015. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Daniella, te vagy az?
2015. jan. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Daniella, de ha már itt vagy, leírhatod a véleményed. :D :D
2015. jan. 17. 13:36
 8/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Randi,de erdemes meegkerdezni,lehet hogy csaj unatkozik.
2015. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Majd megkérdezem. Mondjuk ha csak unatkozna, akkor a haverjaival ment volna szerintem, mert mindenhová velük megy.
2015. jan. 17. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!