Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még olyan fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan fiú aki esküvőre hajt? 17/L

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, csak nincs olyan lány, aki komolyan is gondolja :(


21/F

2015. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem hajt hanem kialakul. Aki arra hajt az nehezen talál.
2015. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Manapsag a partnerkapcsolat a meno,de ertheto.minek ossze hazasodni,ha ket ev mulva ugyis elvalnak
2015. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én a szerelemre hajtok! Ha megtalálom, és évekig eggyütt vagyunk, akkor eggyértelműen jőhet az esküvő.

24f

2015. jan. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1# Ezzel nem értek egyet :)

Lehet,hogy több van aki nem gondolja komolyan, de azért még van olyan Aki igazán szeretné :)

2015. jan. 17. 15:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen léteznek, akik a későbbiekben feleséget szeretnének.

De a Te korosztályodban nem biztos, hogy sok ilyen van. Még bele sem léptetek többségében a nagy betűs életbe. Én mikor annyi voltam, mint te, úgy voltam vele nem szeretnék gyerkőcöt sem, mert nem szeretem őket. 20 felett elkezdenek dolgozni a hormonok és néha a képzeletemben előfordul az, hogy ott lesz a szerelmem megkéri a kezem, majd milyen lesz babázni később. Folyton változunk.

2015. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17 évesen szerintem senkitől se várj ilyesmit, épeszű ember ennyi idősen még nem az esküvőjét tervezi.
2015. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én egy normális lányt szeretnék már megismerni, aki szeret. De mind csak átver. Pedig én tényleg komoly kapcsolatot szeretnék már... :/

17/F

2015. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

17 éves fiú vagyok. Bárki bármit mond, én ennyi idősen már azon gondolkodok, hogy milyen gyerekeim lesznek, hogy fogom őket nevelni, milyen településre költözzünk majd stb. Sokan kinevetnek és nem vesznek komolyan, de ez engem nem izgat. Ilyen vagyok és kész.

17 éves vagyok, tanulok, de mellette sokszor végzek alkalmi munkákat, a szebb jövő érdekében

2015. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Létezik.
2015. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!