Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűz gyerekeknek nem dughatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz gyerekeknek nem dughatja fel az ujját a hüvelyükbe a nőgyógyász vizsgálat közben. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
A nem szűz gyereknek (és felnőtteknek) sem szokta "feldugni az ujját a hüvelyükbe".
2015. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De feldughatja, csak ha túl szűk akkor fog végbélen keresztül vizsgálni.
2015. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

elvileg igen, amíg egy lány/nő technikailag szűz, addig a nőgyógyász végbélen keresztül végzi a vizsgálatot (tök vékony a hüvelyt és végbélt egymástól elválasztó fal, szóval "át lehet rajta tapogatni")

de engem sztk-s nőgyógyász hüvelyen keresztül vizsgált ennek ellenére, pedig szóltam, hogy szűz vagyok...hát, fájt az az egy ujj is, mit ne mondjak :D

2015. jan. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Dehogynem.honnan vetted ezt a hulyeseget?
2015. jan. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem értek egyett az előző hozzászólóval , mert igen is van olyan vizsgálat ami közben "fel dugja az ujját" ,a szerveket vizsgálja tapintással.

És szűzeknek is csinálják.

2015. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocs az elsőre gondoltam
2015. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
0%
Ami a huvelyben van azt nem lehet felismerni vegbelen keresztul.
2015. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, én 13 évesen voltam először nőgyógyásznál. Ott végbélen keresztül vizsgált meg, másik kezét hozzányomta a hasamhoz. Egyébként nem szüzeknél is így csinálja, csak akkor a hüvelybe nyúl fel. Hát, mit ne mondjak, nem volt kellemes, rendesen be voltam tojva, azt se tudtam mi lesz, akkor nem volt internet, stb., ahol kérdéseket lehetett feltenni. :D
2015. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!