Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a legjobb fiúbarátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a legjobb fiúbarátomat, de ő közben egy másik lányt szeret? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz neki, akkor inkább semmit.
2015. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez csak lanybarattal...szivas tudom mit erzel:,(
2015. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz tenni semmit , nem tudom befolyásolni mások érzéseit
2015. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kélek még más is írjon :( A lány (akit a fiú szeret), nem viszonozza a szerelmet.
2015. jan. 17. 17:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem viszonozza a lány a legjobb barátod érzéseit, akkor próbáld megbeszélni vele a dolgot. A tudtára kell adnod, hogy neki igenis fontosabb vagy, mint ahogy hiszi.
2015. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele arról a lányról, de ő azt mondta nekem hogy csak egy barát. Nem merte nekem elmondani hogy ő többet érez iránta. Megkérdezném tőle hogy miért nem mondta nekem, hogy ő nem csak barátként tekint a lányra.
2015. jan. 17. 18:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet az is, hogy csak nem akart megbántani azzal a másik lánnyal. Szerintem tényleg beszéld meg vele az egész dolgot elejétől a végéig.
2015. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Velem teljesen ugyan ez volt a helyzet... En elmondtam a fiunak... Hat rosszul tettem mert most rosszban vagyunk es haragszik rám... Szvl inkább hagyd a fenébe... Nem eri meg h a baratsagotokat tonkre tedd
2015. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ment már így tönkre barátságom, nem is egy. Ha a lány nem viszonozza a barátod érzéseit, akkor még egész jó a helyzet amúgy. :) Légy mellette.
2015. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!