Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most poénnak vagy célzásna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most poénnak vagy célzásnak szánhatta?

Figyelt kérdés
Összefutottam ma egy ismerős pasival, és meglepődtem mert úgy kezdte mit tett, hogy olyan csúnyán nézték rá, de egy puszival kiengesztelhetném. Hirtelen nem tudtam mit csinálni, csak mosolyogtam rá, mert amúgy bejön nekem, de nem gondoltam volna, hogy lehet nála esélyem. Miután látta, hogy nem tudok mit válaszolni elterelte a szót másra, de nem tudom ezt most mire véljem.
2015. jan. 17. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Poénból, bár igazából bóknak is felfogható. Ha bizonytalan vagy, kezdeményezz vele flörtöt.
2015. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!