Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem válaszol az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem válaszol az üzeneteimre, azt vehetem egy finom célzásnak arra, hogy hagyjam békén, és soha többet ne keressem?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 03:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
sajnos valószínűleg igen....:/
2013. dec. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez huzamosabb ideig így van pedig tudod, hogy láthatta azokat akkor sajnos igen. :(
2013. dec. 5. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha ez huzamosabb ideig így van pedig tudod, hogy láthatta őket akkor sajnos igen. :(
2013. dec. 5. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is valahogy így gondoltam :D
2013. dec. 5. 04:10
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen.:(

Velem is megtörtént,hogy feleslegesen vártam választ.

Csak azt nem értem,miért nem írta meg,hogy ne keressem többet.

2013. dec. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen sajnos...

Velem is hanyszor megesett csak vak voltam...

2013. dec. 5. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek 99%ában igen, én meg abban az 1ben vagyok ahol làtta, nem válaszol, aztán pár nap múlva ír hogy szia, helyzet? de ez a bolond kategória
2013. dec. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hjah. Gondolom arra nem is gondoltál utolsó, hogy lehet leveleiddel leszívtad at életerejét is és pár napig muszáj volt a pihenő, de nem alatt megsérteni, és amúgy kedveli a személyedet? Csak Te addigra besértődtél?
2013. dec. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5.- nek: valszeg azért, mert kínos mert volna mindkettőtöknek. Főleg neki, mert Gondolom nagy reményekkel indult neki.
2013. dec. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Nekem meg, még meg is ígérte, h ír, csak úgy látszik elfelejtett. Nem lenne gond, csak utálom, ha valaki ígérget!
2013. dec. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!