Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok belészeretni, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok belészeretni, pedig tökéletes?

Figyelt kérdés
Egy hónapja megismertem egy srácot, aki végtelenül szimpatikus, kedves, az az igazi jófiú, és hihetetlen, mennyire egy hullámhosszon vagyunk, mindenben egyezünk. Az első találkozásunk után konstatáltam is magamban, hogy ha szeretne tőlem valamit, én boldogan benne lennék. Azóta is nagyon jól megertjük egymast, és percről percre racsodalkozom, hogy sosem gondoltam volna, hogy valakivel ennyire jól meg fogom érteni magam...viszont nem vagyok szerelmes, nem érzem úgy, hogy bármikor szivesen újra látnám, hogy érte bármire képes lennék...három hónapja szakitottam az első párommal, vele lelkileg nagyon távol álltunk egymástól, csak épp a nagy rózsaszin ködben nem vettem észre. Eszméletlenül vonzó volt, lehengerlő a pillantása is, vágytam az érintésére, és bármit megtettem volna érte. Ezzel a sráccal pedig teljesen egy hullámhosszon vagyunk, mégsincs rózsaszin köd, pedig helyesnek is találom. De hiányzik az az erő és férfiasság, a csábitó vonzerő....ilyenkor mi van? Tapasztalatokat, tanácsokat kérnék.
2015. jan. 17. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Nincs meg a szikra. Van ilyen. Friendzone-ba vele.
2015. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Van ilyen. Nekem is volt egy srác, rendes, kedves, jól el tudtunk beszélgetni, még jobban is nézett ki, mint az előtte levő barátom, mégsem tudtam beleszeretni, az előtte levőbe meg fülig szerelmes voltam.

Nem is lett belőle semmi végül. Olyat választottam, akivel passzolunk is és van szerelem is.

2015. jan. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Talán mert ő jófiú. Ti legtöbben a se**fejekre buktok igazán. Vagy aki a jófiúhoz viszonyítva "rosszfiúsabb".
2015. jan. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Didiiayer ***** válasza:
Velem is előfordult már ilyen, bár mennyire is szimpatikus volt és tetszett külsőleg is belsőleg is, de mégsem éreztem azt, hogy bele tudnék szeretni. Aztán nem is lett belőle semmi, csak barátok maradtunk.
2015. jan. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kurtz Bickle ***** válasza:

Te is leírod, hogy hiányzik belőle a férfiasság, hát ez van.


Én is voltam már úgy nővel, hogy nagyon tetszett külsőre, ráadásul egy hullámhosszon is voltunk, viszont egyszerűen annyira nőietlen volt, hogy nem éreztem iránta semmi "olyat". Nem kell ezen csodálkozni.

2015. jan. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért kellene mindenkibe beleszeretni, aki ellenkező nemű és ideális BARÁT?
2015. jan. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ez még változhat? És azért baj ez, mert amúgy tökéletes lenne, ha meglenne a szikra. És bűntudatot érzek, hogy mindig a tökéletesre vágytam, aztán mikor itt van, mégse tudom szeretni.
2015. jan. 18. 00:13
 8/10 anonim ***** válasza:
ha egyszer nincs kemia nincs kemia :D
2015. jan. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Van, hogy valaki elvileg tökéletes lenne, gyakorlatilag nincs meg benne az a plusz, ami megfogott volna. Olyan is van, aki nem hozzád való, de "van benne valami". Akárhogy is, nem erkölcsi kötelességed beleszeretni. Ne hitegesd, és kész.
2015. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
XD oke. most döntöttem úgy hogy előveszem a leg gusztustalanabb formámat.
2015. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!