Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak a legközelebbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak a legközelebbi barátnői miért általában hozzájuk magukhoz hasonló szépségűek?

Figyelt kérdés
A lányok legközelebbi barátnői általában magához a lányhoz hasonló szépségűek. Egy lánynak ritkán van tőle sokkal csúnyább, de tőle sokkal szebb közeli barátnője is.
2015. jan. 18. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert így kb egyenlő esélyekkel indupnak a fiúknál. Tudjak jól egymasrol.
2015. jan. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Nálam ez nem így van. A barátnőm kb. 1000x szebb nálam. Viszont nekem szinte mindig van pasim, neki még sosem volt. Szerintem személyiség kérdése.

17L

2015. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Ez tényleg így van.:D


A legjobb barátnőmmel ugyan olyan a stílusunk,a beszédünk,az érdeklődésünk, a gondolkodásunk egyszóval nagyon hasonlítunk.És talán ez az,ami összetart minket.

Kinézetre is most már,csak annyi a különbség,hogy Én szőke,Ő meg barna.


Pontosan nem lehet megítélni,hogy hogy tud így alakulni két mondjuk úgy ugyan olyan ember barátsága,de mindenesetre Én örülök neki :)

2015. jan. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Nálam sem így van.Legjobb barátnőm sokkal szebb nálam.

De a barátságot nem mindig a külső határozza meg.Barátnőm azt is mondta,hogy voltak nála is szebb barátnői de mindegyik rányomult a pasijaira,kibeszélte,kihasználta. Amióta nem top 10-es nőkkel barátkozik azóta kevésbé érte csalódás.Mondjuk ez is személyiség függő, ő is szép még se akar ártani pl: nekem vagy bárki másnak.

Vannak akiknek a belső érték jobban számít a külsőnél.

2015. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam sem így van és még sok barátnő "párról" tudok, akinél nem így van.


L19

2015. jan. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A csúnya emberek még a baráti társaságokból is ki vannak közösítve. Be vagyunk programozva, hogy a szebb emberek életét segítsük előre (jobb gének).
2015. jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

"Be vagyunk programozva, hogy a szebb emberek életét segítsük előre (jobb gének)."


Pff ki van zárva öregem! :D

2015. jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hasonló a hasonlóval barátkozik általában, így egyik sem érzi magát kisebbrendűnek a másiknál, ez szerintem nemtől független. Elvégre a sikeres cégvezérigazgatónak sem szalagmunkás haverjai vannak általában.
2015. jan. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!