Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerelem? Én csak szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem? Én csak szexet akartam (? ) Hogy lehet visszafordítani az érzést?

Figyelt kérdés

21 ves fiú vagyok. Még sosem volt barátnőm, nem is voltam szerelmes. Csak szexre mentem minden lánynál, de mentségemre szóljon, sohasem hülyítettem senkit sem, megmondtam mit akarok. Azonban megismertem egy 19 éves

lányt. Szép, és még szűz. Eleinte tőle is csak szexet akartam, viszont ő többet érzett irántam. Megmondtam neki is, hogy nem akarok kapcsolatot. Végül belement abba, hogy lefekszik velem. Azonban történt valami ami még soha. Amikor odáig jutottunk egyszerűen nem tudtam meg..dugni. Értitek? Kívántam mert tényleg szép lány de nem ment valahogy nem tudom miért. De annyira megértő volt hogy tényleg hihetetlen. Idő közben jobban megismertem egyébként. Előtte is sokat beszéltem vele. Mostanság csak ő jár a fejemben akárhol vagyok, akárhová megyek. Azt várom hogy írjon fb-n. Nem akarok szerelmes lenni mert látom mennyi kínnal jár. Mit tegyek ?


2015. jan. 18. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is szerelmes beléd, akkor miért járna kínnal te gyökér? Amúgy ez azt jelenti, hogy többet érzel iránta. Ez szerelemnek mondható...ha ő is így érez jöjjetek össze, nem olyan rossz dolog, majd megtudod
2015. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem a problémád nem probléma.
2015. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te csinálsz belőle kínt. A szerelem, ha megfelelő ember iránt érzed, egyáltalán nem jár kínnal.
2015. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, te szegény, belédzúgott egy 19 éves szép, szűz lány, te is érzel iránta valamit és nem tudod mit tegyél?

Nagyon sajnállak.

Annyit tudnék segíteni, hogy esetleg összejövök vele én, te meg továbbléphetsz.

2015. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!