Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez igy mennyire elfogadható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igy mennyire elfogadható?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akibe már lassan 4 éve bele vagyok esve..

erre nemrég a legjob barátnőm kijelenti,hogy ne haragudjak,de ő szereti azt a csávót..

nem tudom eldönteni,hogy ez elfogadható,vagy sem..eszméletlenül rosszul esik,és amennyire a barátnőmet ismerem,össze fog jönni a csávóval,mert ő a méhkirálynő..én pedig a szürke egérke az árnyékában..



2015. jan. 17. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tudott róla, hogy szerelmes vagy belé évek óta, akkor ez részemről egyáltalán nem lenne elfogadható. Az nem zavarna, ha kinyilvánítaná, hogy neki is tetszik a srác, de ha ténylegesen ráhajt, akkor valószínűleg nem hogy neheztelnék rá, egyenesen megszakítanék vele minden kapcsolatot. Ilyen önző ember ne nevezze magát a legjobb barátnőmnek.
2015. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit is csináltál te ebben a 4 évben. Azt várod, hogy mindenki olyan tök nélküli legyen, mint te?
2015. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

tehetek most én erről hogy nem vagyok egy ilyen királynő tipusú lány,aki bármelyik fiúnak bejön?

csak úgy megsúgom,próbálkoztam eleget..beszéltem vele élőben,facebookon..mázlim kifejezéséért karácsonykor kihúztam őt (évfolyamkarit rendeztünk,kedveskednem kellet neki)...de feltételezem,hogy ő csak barátként képes rám tekinteni

2015. jan. 17. 22:34
 4/5 A kérdező kommentje:

olyan tök nélküli?

dehogy szereti a barátnőm..csak vagy cukkolni próbál engem,vagy kell neki egy pasi,aki mindent megad..csak úgy megsúgom,mielőtt elmondta hogy szereti,azelőtt szakitott vele a barátja..aztán elmondása szerint rá fél órára rájött,higy szereti a kiszemeltemet

2015. jan. 17. 22:36
 5/5 fordi válasza:
Mond neki azt h már nem is jön be neked(de ne pont így mert az gyanús, inkább csak éreztesd vele) és nézd meg mit reagál. Am a fiúknak tetszik a magabiztosság, és a kihívás is, szóval ha azt érzékeli hogy te elérhetetlen vagy, rád fog hajtani!
2015. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!