Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert hiszik azt, hogy azert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hiszik azt, hogy azert oltozom ki, mert pasi hianyom van?

Figyelt kérdés

Nem tehetek arrol, ha szeretek mindig jol kinezni. Nyaron ha van valamilyen rendezveny, altalaban magassarkut,lenge miniruhat veszek fel. Ilyesmi kombinaciot [link] [link]

Mas csajok ilyenkor top-nadrag-balerinat vesznek fel. A csajokon latom, hogy vegigneznek rajtam, viszont a pasik bamulnak, mosolyognak ram, koszonnek nekem, esetleg odajonnek hozzam beszelgetni..


2015. jan. 18. 14:51
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]

ilyen ruhaval.

2015. jan. 18. 14:52
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem azért, de mit vársz? Írd ki a homlokodra, hogy hagyjanak békén. És a hátadra is.
2015. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Mert abban a tévhitben élnek, hogy a nők férfiakért és férfiaknak vannak kitalálva. Azt hiszik, körülöttük forog a világ. Ennyi, nem kell tovább ragozni.

Te öltözz kedved szerint, aki pedig bámul, kacérkodik, taperol, engedély nélkül, nyugodtan szégyenítsd meg/szembesítsd a viselkedésével.

2015. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert irigykednek h neked ugy is összejön ha csak kicsit öltözöl ki, ezért pszicho terápiával próbálnak rávenni h vegyél vissza h nekik is legyen esélyük. Hidd el férfiként mondom h ez eddig teljesen átlagos, viszonylag szolíd megjelenés.


Tudod én is ideges lennék ha a baráti körömben mindig csak 1 másik fiura cuppannának a csajok.

Csak ezt nem ilyen pszichológiai módszerekkel intézzük el. Hanem esetleg beszállunk a versenybe h jobban nézzünk ki.


Persze ez társaság függő, vhol egymást építik, vhol egymást kritizálják és ha vki el kezd építkezni a többi lerombolja.

2015. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Ezek szerint, te egy szép lány lehetsz.

A ruha nagyon szép és elegáns.

Én is megnéznélek, mert az ember megnézi a szép nőket.

Ne csodálkozz, hogy odamennek, ha ilyen csinosan öltözködsz akkor oda is fognak menni.

Ha neked nem kell pasi akkor ne foglalkozz velük.

Viszont tartsd meg jó szokásod, és légy továbbra is elegáns és csinos. Egy igazi férfi ezt keresi a nőkben! Az eleganciát! A legtöbbje meg csak jól megdugna mint ahogy általában lenni szokott.

2015. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

# 3 Figyelj, ha nem a pasik kötelessége lenne kezdeményezni, akkor ilyenek nem fordulnának elő...

Ti hoztátok saját magatokat ilyen helyzetbe.


Amúgy nem tudom, miért zavaró, ha beszélgetnek vele :D

2015. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 Jó reggelt, Csipkerózsika. Ideje felébredni Álomvilágból és realizálni, hogy 2015 van. Már csak az emberiség nagyon kis hányada támasztja a ("szegény, szerencsétlen") férfiak felé ezt a kötelezettséget, azt sem errefelé.


Beszélgetni pedig azért tud zavaró lenni, mert van, hogy senki sem kíváncsi a másik mondókájára. :)

2015. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A miniruha amellett, hogy elegáns elég szexi is, én is tuti megbámulnálak ha ilyen szettben meglátnálak. 28/F
2015. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én nem értem az összefüggést. azért mer leszólítanak az nem jelenti azt, hogy azt hiszik pasi hiányod van. szimplán azért szólítanak le mert jó nő vagy.
2015. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amúgy mindegy, mert a nők mindig sírnak, ha nincs senki azért, ha van akkor meg azért!

Ha bunkó azért sírnak, ha rendes .... azért nem sírnak mert elhajtják a pi.csába a rendes srácokat.

Egy kis olvasni való! Ajánlom mindenkinek és a kérdezőnek is!!


[link]

2015. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!