Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor pasi hiányom van? 15/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor pasi hiányom van? 15/L

Figyelt kérdés
Mindig arra gondolok, hogy milyen jó annak aki éppen jár valakivel és elgondolkodom azon, hogy nekem még miért nem volt pasim. Már tényleg nagyon szeretnék egyet, de valahogy nem jön össze, mert aki tetszik az már foglalt. Valaki segítsen!
2011. jan. 25. 11:38
1 2 3
 1/24 X Jakab ***** válasza:
Nem pasi hiányod van,vagy nevezd aminek akarod,az ember társas lény,vágyik egy valakire aki csak érted van,emlékeztet arra hogy fontos vagy valakinek,szeret,biztonságot ad kielégít...stb
2011. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 X Jakab ***** válasza:
Megkérdezhetem mennyi idős vagy?
2011. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
Nyugodjál meg drága,a pasi az akkor jön, ha az ember nem görcsöl rá.Mindig akkor amikor már nem is számítasz rá.Ha nagyon akarod akkor azt valahogy megérzik és az istennek sem jön össze.Próbálj kicsit lazítani, mással foglalkozni.Tapasztalatból mondom.
2011. jan. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 X Jakab ***** válasza:

Ok már látom,:)

Szóval a te korodban szerintem nincs is olyan hogy foglalt,

Vannak esetek amikor nem számít PL:a barátnője csalja,a fiúnak tetszel de nem akar két szék közé esni,vagy ölik egymást...stb

vedd észre a jeleket

ha kell add szédíts pár srácot persze finoman,az ilyen lányok mindig kelendőbbek,de vigyázz ne túlozd el,nehogy csak az miatt járjanak utánad,és ha odamegy álmaid hercege és megkérdezi felülsz-e a lovára,ne bízd el magad,de azt se hagyd hogy ő el bízza magát.

2011. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

szerintem nem jó tanács szajhává nevelni 1 fiatal lányt. azért ott a másik oldal is, hogy tisztességesen ismerkedj, de akkor el kell fogadnod, hogy nem 1 hét alatt "ismerekdtek össze" és nem 1-2 hónapig kell kihúzni egy kapcsolatnak. akkor nagyobb az esély hogy nem csak lovaglásra kellesz.


egyszerűen ismerkedj minél több emberrel, és ha van olyan fiú akinél szerinted több is lehet, akkor lépj tovább


ha abba a kategóriába tartozol, hogy nem érdekel a hűség meg a romantika, akkor az első diszkóba bemész, és hidd el, felajánlkoznak sokan.

2011. jan. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták, az ember társas lény. Hidd el, meg fogod találni azt, akit szerethetsz, akiért lesz értelme felkelni minden reggel. :)
2011. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés szerintem egyszerűen csak szeretetre, törődésre vágysz, főleg ha azt látod, hogy másoknak ez úgy tűnik már meg van. Nem könnyű helyzet, de én bármekkora összegbe fogadnék veled, hogy mivel tiszták a szándékaid, hamarosan fogsz találni valakit aki megadja ezt neked. Csak ismerkedj emberekkel, és légy természetes. Tényleg ne görcsölj rá a dologra. Amúgy elárulod merre laksz? :)


16/f

2011. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ha gondolod privátban beszélgethetünk.
2011. jan. 25. 15:33
 9/24 anonim ***** válasza:
okés írok neked :)
2011. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

5. vagyok


jó látni hogy valaki feláldozza magát a segítőkészség oltárán :D

sok szerencsét

2011. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!