Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír vissza, ha látta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza, ha látta?

Figyelt kérdés
Ráírtam egy srácra,egy suliba járunk. Látta,de nem ír vissza. Csak 2percre volt fent,utána megint lement chatről.

2015. jan. 18. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Légy pozitív, lehet, meghalt.
2015. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez jó! :DD
2015. jan. 18. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#1 :DDDDDD

amúgy lehet két opció......

az egyik hogy leszar és nem érdekled őt, a másik hogy nem volt ideje visszaírni...... vagy még talán egy harmadik, amit én már néha észrevettem,hogy direkt nem ír vissza, hogy te még egyszer írj rá, hogy lássa hogy bejön neked :D Mert ha nem ír vissza és nem érdekel a csaj akkor nem fogsz ráírni gondlom......:D

2015. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!