Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy ismerosom akit bejelol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy ismerosom akit bejeloltem facebookon es meg nem jelolt vissza. Az is lehet h meg csak nem latta de gondoltam irok neki valami frappáns és vicces üzenetet. Tudnatok irni valami ilyet?

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Árok partján döglött ló énvagyok a Télapó-Ez jó?
2013. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A jelölést nem lehet nem észrevenni; belép és ott virít. Valamiért nem akar visszaigazolni téged. Szerintem ne erőltesd... Sülne a fejed, ha ráírnál és semmit sem reagálna rá.
2013. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hagyd a francba.Nem érdemes egy emberért küzdeni aki le se szar.Ő is csak egy a sok közül..
2013. ápr. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Szia! Úgy látom kinyomták nálatok az áramot, vagy az internetet, mert már x hete bejelöltelek, s nem jelöltél vissza. Kifizessem a számlákat, h vissza tudj jelölni?

Itt fennáll az a veszély, h a kezedben nyom egy csomó számlát, h igen a kinyomták a vizet, s a gázt is, fizesd már be ezt is, de talán nem ez lesz a probléma. Fogalmam sincs, miért nem jelölt vissza, minden nyomit vissza szoktak jelölni az emberek, úgy hallottam (nem leszek soha fb-on). Lehet, h extranyomi vagy, esetleg valamiért haragszik rád?

2013. ápr. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nyomi :) És nincs oka haragudni. Elég friss ismeretség, én is egyik ismerősömtől tudom a vezeték nevét. Lehet nem ismer fel a képen? Elég távoli az arcom alig látszik rajta.
2013. ápr. 30. 05:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Mikor jelölted be? Milyen régen? Nézd meg az oldalát, hátha kiderül, hogy volt-e rajta mozgás azóta.

Ha volt mozgás, akkor is lehet, hogy tényleg nem ismert fel, de akár az is lehet, hogy nem akar visszajelölni.

Ha sokan jelölik (hány ismerőse van?), akkor elsikkadhat a felkérésed a csomó másik mellett..


Ha írsz neki, akkor az az Egyéb mappába fog kerülni, azt én se veszem észre sokszor hetekig sem.


Amit tehetsz az az, hogy visszavonod a jelölést, és ismét bejelölöd. De ezt ne vidd túlzásba, mert ha úgy van beállítva a gépe, akkor erről e-mailt is kap (a visszavonásról nem, csak az új bejelölésről).

2013. ápr. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!