Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu most tudta meg, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyu most tudta meg, hogy mit csináltam tavaly egy fesztiválon, és idén nem akar elengedni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok (tavaly nyáron még 16 voltam), és pár barátommal a Balaton Soundon voltunk. És ott lefeküdtem egy külföldi sráccal. Nyáron meg még ősszel beszéltünk párszor, de amugy semmi különös. Anyunak nem emlitettem itthon, mert nem tuajdonítottam neki nagy jelentőséget, de tegnap nálunk volt az egyik barátnőm - aki szintén ott volt Soundon-, szóba jött a nyár, és véletlenül elkotyogta a dolgot. (Vagyis olyat mondott, amiből mar nem tudtam kimászni)

Nagyon kiakadt anyukám, és közölte hogy idén szó sem lehet róla, hogy oda megyek, sőt semmilyen fesztiválra sem.

Nagyon kiakadtam, mert idén is szeretnék menni, nem d.ugni járok oda, az csak úgy alakult, de nem tudom mit tegyek, hogyan vegyem rá...

17L



2015. jan. 18. 16:13
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
79%
Jól teszi, én sem engednélek el.
2015. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:
0%
Milyen szarmazasu volt?
2015. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem dugni akkor minek akarsz menni?


Amúgy ha nem enged, akkor egy dolgot csinálj: maradj otthon!

2015. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Holland volt, de ez nem tudom, miért lényeg.
2015. jan. 18. 16:15
 5/39 anonim ***** válasza:
56%
Anyukádnak igaza van! Nem akarja, hogy ribänc légy! Még talán menthető vagy! Maradj otthon és vágjál jó pofát.
2015. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
53%
szerintem nincs ebben semmi, aki járt már fesztiválon, tudja mi a helyzet...
2015. jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
67%
HIV tesztet csináltass. Aki ribinek áll, ne csodálkozzék, ha b asszák xD
2015. jan. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
70%

Ezek tükrében én sem engednélek el. Bár leginkább magamat szégyellném, hogy így neveltem a lányomat.


7: Nyilván érdemes egy olyan ember tanácsát meghallgatni, aki féreg fosnak nevez egy édesanyát...

2015. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Közben törölték is a 7. kommentet, az előző nem a mostani 7-esnek szólt.
2015. jan. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
35%
S z é g y e n t e l j e s v i s e l k e d é s
2015. jan. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!