Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdés főleg a fiúkhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés főleg a fiúkhoz szól, de akár lányok is írhatnak, segíthetnek. Sok /ismerős/barát véleményét meghallgattam már, többször pedig nem is kérdeztem őket, csak elmondták. Gondoltam itt is próbát teszek. Valaki? 23L

Figyelt kérdés
Aki segíteni, az írjon egy üzenetet, ha nem nagy kérés. Előre is köszönöm.
2015. jan. 17. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hm, mivan, miről mondták el a véleményüket a barátaid? Ez valahogy kimaradt...
2015. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
írj !!
2015. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyedül vagyok így vele, de nemigazán sikerült értelmeznem a kérdést
2015. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hármas, nem vagy egyedül. Közben rájöttem, a kérdező csak annak mondja el a tényleges kérdést, aki jelentkezik privátban. Biztos van ennek értelme csak én nem látom, hisz így egy csomóan jelentkeznek, akik kíváncsiak, de ha tudnák előre a részleteket, akkor tudnák, hogy nem tudnak hasznos tanácsot adni, a trollokat meg nem hiszem, hogy ki lehet így szűrni, max. ha titkolni akarják a nickjüket.
2015. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!