Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leginkább olyan fiúkat/férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább olyan fiúkat/férfiakat kérdeznék, akiknek bejönnek a vörös hajú lányok/nők. /?

Figyelt kérdés
Nektek mi tetszik egy vörös hajú lányban? Természetes, vagy festett? Vagy a hófehér bőrük fog meg titeket? A szeplők zavarnak?:)

2015. jan. 18. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a szeplő cuki
2015. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A szeplő tetszik, festett és természetes is jöhet, a hófehér bőr is nagyon szexi, tulajdonképpen csak azzal szép.


18F

2015. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Unpredictable ***** válasza:

Hőfehér bőr, természetes vörös, szeplők--->best :3


Nem tudom pontosan, valamiért nagyon izgatóak, titokzatosak és persze nagyon egyediek.

2015. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Engem vonz a hófehér bőr, ill. a természetes vörös haj. Nagyon tetszik, főleg a szeplők. De könnyá már bocsi, de undorítónak tűnni ilyen adottságokkal.
2015. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2015. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
a hajszine és hogy olyan fehérek a szeplőktől nagyon cukik és általában kék szeműek szóval szép az összhang
2015. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem eleve tetszik a vörös haj fehér bőr nagyon ha melé még kék szeme is van akkor az gyilkos kombò :)
2015. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Noren1989 ***** válasza:

Számomra veszélyes minden vörös ;) Am a bőrszín nem feltétlen fontos, egy szolizott vöröskére is rá tudok izgulni, meg egy valódira is...Bár, az utóbbi sokkal jobban leköti a figyelmem. Természetesben csak hófehér bőr ;) Szeplők nem zavarnak, de nem is pluszpont....

25/F

2015. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

úristen! nem hittem volna, hogy ilyen kevés idő alatt ennyi válasz dog érkeznim köszi srácok:)

#1:én is cukinak találom, sajnos nekem nincs:/

#2: nekem hófehér bőröm van, de nagyon hamar megfog a nap, szóval nyáron átmegyek Drakula grófba... nem ám:)

#3: én még nem tapasztaltam vörös hajú lánynál, hogy titokzatos lenne:) inkább vadócok, lázadó természetűek

#4: hát igen.. az eredeti vörös hajúak - szerintem - vagy nem éppen szépségek, vagy gyönyörűek:)

#5: az ilyen színű festett vöröset annyira nem komálom, de egyik ismerősömnek nagyon jól áll:)

#6: kékeszöld szemem van:)

#7: mivel lány vagyok, nem tudom átérezni;)

#8: napbarnított/szolizott lányt max napszítta hajjal tudnám elképzelni, azzal az igazi bronz- illetve rézvörössel nagyon nem:)

2015. jan. 18. 19:47
 10/14 anonim ***** válasza:
A festett haj nyerő nálam. Azon kívül fontos a mentalitása, az ápoltsága. A bőrszín nem mérvadó, mert volt már világosabb és sötétebb színű ismerősöm is, mégis kijöttem velük.
2015. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!