Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 3,5 hetes interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 3,5 hetes interneten történő ismerkedést követő első randin nincs csók, az már intő jel?

Figyelt kérdés
Egy városban lakunk, azért húzódott eddig a találka, mert vizsgaidőszakra felköltöztem Pestre rokonokhoz. Minden nap beszéltünk telefonon meg Facebookon, ma volt az első találkozó. Nem sikerült rosszul, sokat beszélgettünk, sétáltunk, nevettünk, de nem volt csók, csak két puszi, illetve kérdezte, holnap meddig dolgozom, és majd hív. Szerintetek bukó?
2015. jan. 18. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, lehet hogy csak félénk.
2015. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na neee, orális szex se volt? Akkor tényleg bukó...
2015. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert mit vársz első találkozón?
2015. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, tulajdonképp ezt vártam, csak hülye vagyok, mert az előző csalódásom vetítem ki erre a mostani helyzetre, amikor a barátom egyik napról a másikra lelépett, úgy, hogy már jártunk, egyik vasárnap még együtt is voltunk, hétfőn meg semmi, örökre lelépett. Nyilván teljesen más a helyzet, meg nem is normális, amit az tett, de akkor is bennem van, hogy úristen, biztos most is ez lesz, hogy már most lelécel, soha többé nem hallok felőle, stb. Pedig mondta, hogy szombaton elmehetnék vele egy szülinapba... A srác amúgy nem félénk típus, sőt.
2015. jan. 18. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem várnék az első találkozón csókot, de nem is kizárt.

Viszont élőben az is kiderülhet, hogy nem lesz végül semmi a hosszú idejű netes+telefonos ismeretségből. De úgy tűnik, hogy ti eddig beváltatok egymásnak.

2015. jan. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!