Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöhetnék ebből ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhetnék ebből ki?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok ,sokáig egyátalán csajokhoz szólni se mertem sőt rájuk nézni se ,meg a közelükbe lenni se csak füllhalgatóval hogy ne is haljam mit mondanak rám ,vagy ne haljam hogy kinevetnek.

márra szeretnék már barátnőt meg is próbáltam csajozni de fogalmam sincs hogy kell megcsololni valakit stb...

és voltam már csajal úgy hogy mondogatta hogy más pasi már megcsokolta volna ,én meg nem tudtam hogy kell és semmi nem lett belőle,


csak a prosti lehet megoldás hiába mondják hoyg őket ez nem zavarja ,attól még ugyan ugy nem tudok mit kezdenia helyzettel ha fiatalabb lennék nem érdekelne de 23 évesen ez már ciki


eddig kétszer voltam prostinál csak orálisan kényeztetek



(aki azt irja sportoljak én annak mondom hogy sportoltam bokszoltam és kondiztam is)



2015. jan. 16. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Idősebb "prostival" próbáltad már? 35 körüli ők nagyon gyorsan feltudják oldani a "gátlásaidat"
2015. jan. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!