Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy egy barátotok/barátnőtök ugyanazzal az emberrel smárolt, akivel ti is? Nem feltétlenül ugyan azon a napon.

Figyelt kérdés

Hogy történt?

Kort és nemet is :)


2015. jan. 18. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Aha hat felelsz vagy merszezes kozben elofordult :D 15F
2015. jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyan nem. Viszont olyanra volt példa, hogy két pasival, akik egyébként haverok ugyan azon a napon smároltam. Az már csak hab volt a tortán, hogy mindkét fél látta ahogy a másikkal csókolózók.

21N

2015. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Volt egy srác, akivel randiztam, de nem lett belőle semmi, mert fura dolgai voltak. Csókig jutottunk.

Barátnőm is randizott vele később, ők jártak is. Akkor még jobban örültem, hogy én végül is nem jöttem össze vele, mert nagyon csúnyán bánt a barátnőmmel.

Más esetről nem tudok, de attól még lehetséges.

2015. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
velem már volt olyan hogy a haverom ugyan azzal a csajjal smárolt akivel azelőtt én is. :D 17F
2015. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyan is, hogy ugyanazzal a sráccal feküdtünk le, kb egy hónapos eltéréssel.

19L

2015. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi néhány haverrel szeretünk együtt, egszerre egy lánnyal lenni. Olyankor smárolás is szokott lenni. Ilyenre gondolsz?
2015. jan. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Randiztam, csokoloztam egy fiuval. En kifejezetten orultem volna, ha masnap CSAK csokoloztak volna a "baratnommel" ahelyett, hogy ... Ertitek. 15/l
2015. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!