Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha ti megcsalnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha ti megcsalnátok a barátnőtöket, az feltétlenül azért lenne, mert a másik lány jobban tetszik nektek?

Figyelt kérdés
A barátom megcsalt egy házibuliban részegen, pedig úgy érzem, hogy én mindent megadtam neki. Másfél év után is volt bőven szex, nem igénytelenedtem el, igyekeztem érzelmileg is mindig azt adni, amire szüksége volt. De mégis elég volt nagyon berúgni és lefeküdni egy lánnyal, akivel ráadásul akkor találkozott először. Azóta szakítottam vele, de ez a kérdés nem hagy nyugodni (elnézést, ha hiúságnak tűnik, de nagyon beletaposott a női mivoltomba.) Szóval, ha ti ilyen esetben megcsalnátok a párotokat, az azért lenne, mert annyival jobb nő a másik?

2015. jan. 14. 00:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Én alapból nem csalnám meg.
2015. jan. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csalnám meg a barátnőm...
2015. jan. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én is ezt vártam volna tőle, bár biztos vagyok benne, hogy én sem voltam tökéletes.
2015. jan. 14. 00:29
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
hagyjad, s ggfej a srác, jól tetted hogy dobtad
2015. jan. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: nem.
2015. jan. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Volt több párkapcsolatom, pár hónapos idotartamtól egészen 3 évig tartó, de soha sem csaltam meg egyik barátnomet sem. Nem hinném, hogy a külsoddel lett volna baj, de vannak akik igénylik az újdonságot (nok és férfiak között is). Kipróbálhatsz bármit, nincs olyan trükk ami egy új no varázsát nyújtja. Vannak ilyen emberek, ok tapasztalataim szerint sosem változnak meg. Engem is csaltak már meg. Jó no vagy, majd találsz olyant, aki megbecsül.
2015. jan. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

biztosan látott benne valamit,egyértelmű tetszett neki,ha ezt meglépte.

de másik nő,már önmagában új élményt adhat.

2015. jan. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell hogy szebb legyen.

Kezdjük az alapelvvel, az új mindig izgalmasabb. Másfél év nem egy nagy idő, de azért csak másfél év. A részegség mámora alatt az ember nem tud józanul gondolkodni, a rossz vicc is vicces, a ronda nő pedig jó kis szórakozásnak tűnik. Ha tényleg részeg volt lehet fel se fogta amit csinált. Jött egy alkalom, kihasználta, ösztönösen.

Na de egy szóval védeni nem akarom, mert gyökérséget csinált, de ez nem ilyen egyszerű, hogy minden jobb nővel megcsaljuk a barátnőnk, és a nem szebbekkel pedig nem, mert nincs így. Főleg ha a csaj mászott rá. Nincs az a (részeg (??)) ember aki lelökné magáról, hogy nekem barátnőm van..

2015. jan. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

nos, megszokta a "jót" megkapott már téged, ez sajnos legtöbbször mindig így van.

nem minden férfinél, de a legtöbbnél még mindig él a vadászösztön kapcsolatban is, mivel csak az intelligenciánk választ el az emlősöktől, így néha az evolúcióval magunkkal hozott gének elnyomják a józan észt.

ilyenkor van az a mondás hogy "f4sz feláll, és megáll"

szóval nem hinném, hogy veled lenne a gond, ha úgy érzed mindent megadtál neki, vannak olyanok akiknek a sok soha nem elég, és ilyenkor van az hogy hűtlenkedik az illető.

2015. jan. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
*ész megáll
2015. jan. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!